Megane cam düğmeleri (kontak temizliği)

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde tutukluk yapıyordu arada temizlemek iyi oluyo

suat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elineze sağlık güzel olmuş darısı bizimkilere. Benim aracın o parçasını çocuklar ayağıyla çıkartıyo tırnakları iyi tutmuya nasıl sağlamlaştırırız.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Guzel İslem Yararli Konu Eline Saglik

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline emeğine sağlık çok güzel anlatım olmuş :eyv
Havalar soğumadan benimde detaylıca hepsini temizlemem gerekiyor baya yardımcı olacak.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık Mustafa abi, bi filtre videosuda bekliyoruz artık

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık Mustafa abi, bi filtre videosuda bekliyoruz artık
Teşekkürler Furkan,filtre işini erteledim geçen hafta pazar denemesini yaptım,ses istediğim gibi ama ısınma problemleri var,hatta araba açılsın diyip benzinde kullandım 1 gün öyle,gümrük yolundada bitane leon 1.6 (102hp) ile denedik hiç hesapta yokken yaklaşamadı bile megana :eek: Yanında kız arkadaşıda vardı kesin arabayı satmıştır ogünden sonra.Filtre işini direk kelebekten boru yaptırıcam yaza doğru,bu zamanlarda durumumu az çok biliyorsun:( Birde emme mafifoldundaki map sensörünü kırdım 1 ay kadar önce,açık filtreyle araba sapıtıyor sensör yüzünden,şimdilik idareten yapıştırdım japon ile:eek: Birkaç ay idare etsin böyle

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık :eyv

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler Furkan,filtre işini erteledim geçen hafta pazar denemesini yaptım,ses istediğim gibi ama ısınma problemleri var,hatta araba açılsın diyip benzinde kullandım 1 gün öyle,gümrük yolundada bitane leon 1.6 (102hp) ile denedik hiç hesapta yokken yaklaşamadı bile megana :eek: Yanında kız arkadaşıda vardı kesin arabayı satmıştır ogünden sonra.Filtre işini direk kelebekten boru yaptırıcam yaza doğru,bu zamanlarda durumumu az çok biliyorsun:( Birde emme mafifoldundaki map sensörünü kırdım 1 ay kadar önce,açık filtreyle araba sapıtıyor sensör yüzünden,şimdilik idareten yapıştırdım japon ile:eek: Birkaç ay idare etsin böyle
Peki o zaman hayırlısı diyelim :) O zamana kadar Kangooyu satmaya ikna edebilsem ebeveynlerimi tekrar Megane alıcam deneriz :)

donepezil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler. Çok Faydalı olmuş. Ben de aracımı ikinci el olarak daha yeni aldım ve bu işleme baya bir ihtiyacı olduğunu farkettim :) Emeğinize sağlık.