Megane Coupe 2000 model xenon kit önerileriniz. H değerleri hakkında bilgi lütfen.

bulutkalyoncu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım. 6k da karar kıldım bende ondan yukarısı merceksizse hem karşı taraf rahatsız oluyor hemde görüş baya düşüyormuş yağmurlu havalarda. önerdiğin bir marka varmıdır abi.

bulutkalyoncu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan orjinal farlar ama sonradan angel almayı düşünüyorum.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Angel far ile 6000 k phiplis mukemmek gorunur ve aydinlatir

Marka olarak phiplis oneriyorum biraz tuzlu fakat uzun vadede kullanmak mumkun

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

Merterak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merceksiz farlara asla ama asla kaç kelvin (k) olursa olsun xenon takmayın-taktırmayın! Çok açık yazacağım. Karşınızdan gelen sürücüler hatta yayalarla akraba olmayın!

Buyurun mercekli ve merceksiz xenon arasındaki fark. Bu konular hakkında daha detaylı bilgiler almak istiyorsanız geceucusu.com adresine göz atmanızı tavsiye ederim.

P24.jpg

11uy0.jpg

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merceksiz farlara asla ama asla kaç kelvin (k) olursa olsun xenon takmayın-taktırmayın! Çok açık yazacağım. Karşınızdan gelen sürücüler hatta yayalarla akraba olmayın!

Buyurun mercekli ve merceksiz xenon arasındaki fark. Bu konular hakkında daha detaylı bilgiler almak istiyorsanız geceucusu.com adresine göz atmanızı tavsiye ederim.

P24.jpg

11uy0.jpg

Merceksiz olanı resimden gözümü aldı yemin ederim. :D

bulutkalyoncu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merak etmeyin arkadaşlar şuan 8000k xenon aldım yazın ortalarında da angel alıcam :) birden yüklenemiyoruz öğrencinin hali belli zaten :)