Megane Coupe 98 İnfurej (immobilizer) arızası

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pratik bir çözüm olmuş.. eline saglık ve geçmiş olsun.

marea'da da benzeri bir imm kodu girme olayı var. onda gaz pedalına basıp çekiyorsun bu işlemi yapmak için..

Mantis

Hüseyin Demirtaş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vermiş olduğun bilgi çok güzel. Kameranın önünde denedim şaşırdım açıkcası. Bu verdikleri immobilizer kodu teyp koduyla flan aynı değil dir değilmi?

Bahasert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu ecu soketi nerde ? bende ayni sorundan yasadim yagmur yagdfiktan sonra

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu ecu soketi nerde ? bende ayni sorundan yasadim yagmur yagdfiktan sonra
aman gözünü sevim immoyu iptal etirme sende tavandan su alma aslında anten girişinden çook ön cam la lastiğin birleştiği noktadan su giriyor oda decoder in ıslanmasına oda sigirta kutusunda soket erimesine neden oluyor arka kısımda kaldığı için sen müdahale edemezsin iyi bi elektirikçiye göster ama tavandan anten cam lastiği artık nerden su alıyorsa onu acil olarak yaptır..

esdadas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş sana nasıl ulaşabilirim? bana şu durumu bi anlatsan olurmu? 05427829069 yada mehmeteneskral@hotmail.com ulaşabilirsen çok memnun olurum.aynı sorunu bende yaşıyorum.

Emrahh3232

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
.a arkadaslar bende de 2000 model 1.6 16v copue var immo sorunu yasadim bir sabah hic birsey yokken arac calismadi elektirikci immo nun iptal edilmesi gerektigini soyledi biraz direttim belki cozulur die tum.elektirik aksamini konrol.etti oksit vs vs bulamadi ve mecburen immo yu iptal etti ama arac gene calismadi beyni tekrar soktu ve 3 saat birseyler yapti (tam olarak.ne islem yaptigini bilmiyorum ) beyni tekrar takti ve arac calisti...immo sorunu bitti ama ertesi sabah arac rölantide çalışırken gaza geçiyor tekrar benzine aldığım zaman sanki.biri arabayi salliyormua gibi oynuyor araba ve ilk.marşa basarken tirttttt die bir ses.geliyor...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi