megane coupe aranıyor - izmir

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
16bine sıfır araba var usta ya xD

141binKM ve atiker takmış bir hafta sonra aracı satılığa çıkarmış. Aracını satacak insan 1 hafta önce lpg takarmı diye soruyo insan
bence marka takıntınız olmasın benim arkadaşlarım kendi araçlarına uyguladı atiker bir sıkıntı yok çok şükür k4m motor bide.
ciddi ciddi görüşün sahibiyle 140000 de olması sorun değil bakımlı olduğu sürece.
kendi aracımda 139000 de ama 5000km de bir yağ ve bakım ekipmanlarını değiştiriyorum yani periyodik bakım yapıyorum servis 370000 km ömür biçti arabama sonra sadece sekman...

RsErdi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
14 bin param var 14bine lpgli temiz alıp sadece o şekilde stok binicem diyosan git al bişey demem
ama yok modıfıye yapcam dıyosan 16bını gecer söyliyim.

chronic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
14 bin param var 14bine lpgli temiz alıp sadece o şekilde stok binicem diyosan git al bişey demem
ama yok modıfıye yapcam dıyosan 16bını gecer söyliyim.

ön ve arka farlar değiştiririm, angel takarım, bir de marşpiyel takabilirim xD daha fazlası abartıya kaçar.

bu reno servisini arasam, oraya aracını servise getirenlere aracınızı satmak istermisiniz diye sorarlar mı? ne dersiniz? öyle müşterileri vardır gözü gibi bakan coupe'sine.

arkadaşlar benim yaş 31 gözüküyo yanlış, 21 benim yaşım.. mükemmel aracı almak istememin nedeni baba parası olmaması. kendim kazandım bütün parayı. tek seferde çıkarıp vericez hayırlısıyla o yüzden temiz olması için uğraşıyorum

Son düzenleme:

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön ve arka farlar değiştiririm, angel takarım, bir de marşpiyel takabilirim xD daha fazlası abartıya kaçar.

bu reno servisini arasam, oraya aracını servise getirenlere aracınızı satmak istermisiniz diye sorarlar mı? ne dersiniz? öyle müşterileri vardır gözü gibi bakan coupe'sine.

arkadaşlar benim yaş 31 gözüküyo yanlış, 21 benim yaşım.. mükemmel aracı almak istememin nedeni baba parası olmaması. kendim kazandım bütün parayı. tek seferde çıkarıp vericez hayırlısıyla o yüzden temiz olması için uğraşıyorum
Yaş düzenlemesi yaparız o kolay...:)
İkinci el ve on yıllık araç arıyorsun mükemmeli bulman zaten çok zor, düzelebilecek ufak tefek şeyleri düşünme bence...

chronic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boya takıntısı yok.
ufak tefek dokundurma sürtme olabilir. problem değil. abartıya kaçmayan modifiye sorun değil.

ama km'nin geri dönüşü yok (km yi sorun etmemin nedeni 3senede 50bin km yaparım ben, sonra model yükseltecek olduk diyelim; 200binKM ye gelmiş aracı kimse almaz)
takılmış lpgnin geri dönüşü yok, çıkartılır belki ama kadın geri kız olurmu :D :D

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dedgım gbı bence cok uzaklara acılma derım.

chronic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dedgım gbı bence cok uzaklara acılma derım.
uzaklara açılmamak için ilk sayfada belirttim zaten ege bölgesinde olmalı diye...

arkadaşlar sahibinden sitesinde olanlardan başka yokmu bildiğiniz temiz coupe?
ben zaten takip ediyorum orayı 2 aydır :/

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabam.com da zaten yok coupe dzgün.
sahibinden e düşecek illaki...

chronic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabam.com da zaten yok coupe dzgün.
sahibinden e düşecek illaki...

bekle bekle sıkıldım 2 aydır. gidicem 206 alıcam o olcak :(

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
düşer düşer bekle. bak biz mert için bekledik düştü..
illaki bulucaz