Megané coupé boya Fiyatı

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dogru dıyosun abi en ıyısı en guzelıde boyle olmalı zaten o sekılde yapmalıyım evet :)

Milletin megane icin dedigi fiyatlara hatta az daha fazlasina tek kapi clio boyattim distan komple. Forum arkadaslik ortamlarinda zaten begenmeyen yokta sanayideki motoru elektrikci vs bile hayran kaliyor arabaya. komple boyali dedigimde komple ki diye soranlar oluyor:)

Ayni clio yu 600e boyayanda vardi:)

atakan55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Milletin megane icin dedigi fiyatlara hatta az daha fazlasina tek kapi clio boyattim distan komple. Forum arkadaslik ortamlarinda zaten begenmeyen yokta sanayideki motoru elektrikci vs bile hayran kaliyor arabaya. komple boyali dedigimde komple ki diye soranlar oluyor:)

Ayni clio yu 600e boyayanda vardi:)

:))))

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyata bakma ise bak. Ucuz olsun degil kaliteli olsun iste.

asipoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyat bir yana gerçekten de iyi bir referansla iyi bir ustaya git. ben tavanı ön kaputu omuzları ve sol arka çamurluğu boyattım 400 tl tuttu.
ama aracın ön kaputunun tamamında kedi tırnağı gibi izler vardı. dikkatli bakınca bariz belli oluyordu geri gittim ustaya sordum boya atmış merak etme düzeltiriz dedi. 1 hafta daha araba yattı baktım 1 gün sonra yine aynısı oldu. ben de senin gibi ustanın dedim bir daha gimedim. başka usraya sordum 150 liraya boyarım dedi. ön kaput iyice kötüleşene kadar kullanacagım sonra iyi bir ustaya tekrar boyatacagım. bu arada kötü usta aracın detay gerektirmeyen yerlerinde çok leke boya birikintisi falan bırakıyor. sanki aracı boyamamışta tırnaga oje yapmıs :))

DuMaN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence git aracına kaplama yap arkadaşım ;)

burak mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sırf boya fiyatı olarak düşünme bintane sıkıntı çıkıyor... benim aracın boyanması 3000 tl civarına geldi..tavan çıtaları cam fitilleri marka model yazıları falan hep değişti...