Megane Coupe Çıkma Parçalar

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar çevrenizde kazalı, parça parça satılan veya servislerde var olduğunu bildiğiniz parçalar hakkında desteğinizi bekliyorum. ÖZELLİKLE İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA PERT COUPE'ler varsa yanına gider parçaları bizzat elden alabilirim. Aracım Megane coupe 1.6 99 model faz1 - 8V

İHTİYACIM OLAN PARÇALAR:

-Sağ stop lambası
-Kapı cepleri (veya cam açma düğmelerini tutan çerçeveler) - SIFIR DA OLABİLİR
-Koltuk yatırma kolları (arka tarafa geçiş için, sadece çerçevesi de olabilir. Mandalını uydururum)

Aracı yeni aldım. Full orjinal bir araç ve bazı eksiklikleri var. Onları gidermeye çalışıyorum. Özellikle temiz kapı ceplerini çok istiyorum. Coupe kullananlar bilir: Cam indirme tuşları takılıp sökülmekten deforme olmuş ve yapışkanla tutturulmak istenince hep çevresinde izler kalmış. Moralimi bozuyor :(

Herkese teşekkür ederim

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim öncelik aracınla kazasız belasız sürüşler dilerim. Ümraniye sanaayide çok gÜzel reno parçacıları var . Baya dükkan var çeşitli sorgulayabilirsin.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sanayilere bakıcaksın ümraniye kartak bostancı maltepe artık nerede görürsen daha büyük bir yer arıyorsan ikitelli organize sanayi tamamen çıkmacı

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim hayırlı olsun aracın. Pm'den yazıyorum.:eyv

serkan667788

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bende megan 1 coupe stop arıyorum nerede bulurum

kadir37344

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm arkadaslar bende 98 model megan cope var pert onden kazali bana on tarafin motor haric tum parcalari lazm yardmci olursaniz sevinirm