megane coupe far modeli

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaslar forumu uzun süredir takip ediorum ve yazmak bugüne nasip oldu. öncelikle kendimi tanıtayım adım okan megane coupe 2001 model sahibiyim. aracım 2 haftadır köklü bir modifikasyon işlemine girdi ve artık bitmek üzere bitincede burada resimlerini yayınlayp görüşlerinizi alıcam. yalnız çok ufak bi problem var. bizim araçların farları h-1 mi yoksa h-7 mi bunu öğrenmem lazım. şimdiden yanıtlayan arkadasıma tesekkür ederim grsmek üzere...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz :eyv,coupe için kesinlikle doğru adresstesiniz . Sorunuz arkadaşlar cevap vereceklerdir .

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm hoşgeldinz keyifli forumlar..ben xenon taktırmıştım H1 olarak taktılar büyük ihtimal H1..üye tanıtımları bölümündende kendinizi tanıtırsanız herkes görmüş olur:eyv

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoşgeldiniz
orjinal farda kısa H7 uzun H1 sis H1
angelda Kısa uzun H1

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
h.b. arkadaslar bende xenon taktırcağım için sormustum ztn. daha çok paylasımlarımız olur mrk etmeyin. aracımın resimlerini şimdilik yayınlamıyorum 2 güne kadar çıkacak ozaman inşallah sergileriz burda :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
h.b. arkadaslar bende xenon taktırcağım için sormustum ztn. daha çok paylasımlarımız olur mrk etmeyin. aracımın resimlerini şimdilik yayınlamıyorum 2 güne kadar çıkacak ozaman inşallah sergileriz burda :)
Hoşgeldin Okan, bilgilerimizi paylaşmak için burdayız...:eyv
Arkadaşlar belirtmiş kendini üye tanıtımlarından da kısaca tanıtırsan seni diğer üyelerimizde tanımış olur...
İyi forumlar...
ÜYE TANITIMLARI

Dikenli

Ahmet GÜLŞEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoş Geldin..İyi forumlar