megane coupe & focus tdci roll'de hangisi

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
chip yapınca 130lara çıkar heralde dimi?

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Chip eğer hardcore olmazsa 136-138hp motorun durumuna göre:D

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozaman iyiymiş işte:D

ihsan35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bir arkadaşımda 102'lik Golf var fakat normal 102'lik leri rollde rahat geçiyodu çocuk sıfır aldı ve aldığı günden beri hep yüksek devirlerde kullanır benim coupe ve onun golf rolle çıktığımızda ben 2.ncivitesi sonuyla 3tefark açıp gittim aynı golf 110'luk focus'u olan arkadaşı geçmiş onun için focus benle rolle çıkmadı daha sonra focus çip attılar focus banada verdi ayarı fakat herkes düz çipsiz focus geçeceğini söylüyor acaba arkadaşın arabadamı bir problem var diye düşünüyoz birde milleti bizim coupe ları küçümsemesine uyuz oluyorum:)

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bir arkadaşımda 102'lik Golf var fakat normal 102'lik leri rollde rahat geçiyodu çocuk sıfır aldı ve aldığı günden beri hep yüksek devirlerde kullanır benim coupe ve onun golf rolle çıktığımızda ben 2.ncivitesi sonuyla 3tefark açıp gittim aynı golf 110'luk focus'u olan arkadaşı geçmiş onun için focus benle rolle çıkmadı daha sonra focus çip attılar focus banada verdi ayarı fakat herkes düz çipsiz focus geçeceğini söylüyor acaba arkadaşın arabadamı bir problem var diye düşünüyoz birde milleti bizim coupe ları küçümsemesine uyuz oluyorum:)
Chipli ise denenebilir.Ama uzun basılmalı 190lar falan görülmeli.4ü bitirip 5 te biraz yol alıp bakmalı o işe:D chipsizini denemeye değmez 180 lere kadar basılsa focus(chipsiz) baya bi arkada kalır

ihsan35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Chipli ile 2de 40 ile başladık focus hemen 2-3 boy direk öne çıktı 4ün sonuna doğru 1 boya zor düşürdüm yol bitti bıraktık 2.denememizde 55-60 arası ilk başlangıçta o kadar uzayamadı ama gene öndeydi benim en büyük merakım çipsiz ile deneyen varmı..?

ihsan35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
focusu(çipli) golf ile denerken ben kullandım 4.vites sonu 180 5.vites aldım arabada tık yok gaz pedalına hiç tepkime yoktu sizin kullandıklarınızda aynı şekildemiydi

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Chipli ile 2de 40 ile başladık focus hemen 2-3 boy direk öne çıktı 4ün sonuna doğru 1 boya zor düşürdüm yol bitti bıraktık 2.denememizde 55-60 arası ilk başlangıçta o kadar uzayamadı ama gene öndeydi benim en büyük merakım çipsiz ile deneyen varmı..?

Chiplide 2vites 40 ile basılırsa öne fırlaması çok normal sonuçta chipli hali 300tork falan:D 4 bitip 5 e attığında sen öne geçmeye başlarsın:D chipsiz focusun stock haldeki coupeyi(şöför bitik olmadıkca) geçmesine imkan yok.Varsın onlar focus geçer bilsin:D zamanında çok gördük coupe arabamı ya diyip kafasına 10 boy yiyen araçları:D

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
focusu(çipli) golf ile denerken ben kullandım 4.vites sonu 180 5.vites aldım arabada tık yok gaz pedalına hiç tepkime yoktu sizin kullandıklarınızda aynı şekildemiydi

Golf 1.6 8v 102 hp SR motorla tam bir leşler leşidir yürümez o araç:D 1.4 16v 98hp clio ile falan denemesin yakar aracını:D