Megane Coupe III

emre-e

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok güzel..Helezon ve orjinal ekler takviyesiyle daha da şık olur..Kazasız belasız kullanın..
Teşekkürler.Yayları yazdan sonra alacağım, bu orjinal ekler serviste biraz pahalı onlar için biraz daha zaman var :) Fiyatı :2.800 tl

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tavan cam tavan olduğundan yarısı zaten siyah eğer diğer yarısınada siyah folyo çektirirsem nasıl durur bilemiyorum ya ton farkı çok belli olur heralde
Resimlerden cam tavan oldugunu göremedim evet ton farkı olursa kötü durabilir ama sana uyabilecek ton farkı olmicak bir kaplamada olabilir çünkü bostancıdan aşağı inerken araç kaplamacıda cam tavanlı bir opel görmüştüm ton farkı hiç belli olmuyordu

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel bir araba çok begeniyorum, Güle güle kullanın kazasız belasız inşallah.

emre-e

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resimlerden cam tavan oldugunu göremedim evet ton farkı olursa kötü durabilir ama sana uyabilecek ton farkı olmicak bir kaplamada olabilir çünkü bostancıdan aşağı inerken araç kaplamacıda cam tavanlı bir opel görmüştüm ton farkı hiç belli olmuyordu

Teşekkürler şuan için aklımda öyle bir fikir yok ama şu öncelikli işleri yaptıktan sonra belki o işlerede girebilirm

turbogtr55

Ahmet KAYMAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
harika araç maşallah...

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel araç. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Kanka biraz zaman geçsin aklında her şeyi yaparız aracına :eyv merak etme :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah güle güle kullan... Beğeniyorum bende cok. Arka tampondaki siyah bölümüde kaporta rengi mi yapsan acaba nasıl olur?