Megane Coupe Jant önerisi

hangi jantı alırdınız ?

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

equity

Gökberk YILMAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence te 37 canavar 16 inc 205 45 16 lastik super olur. 17 inc tavsiye etmem alt takimin anasi aglar konforun kacar. 40 yanak lastiklar guzel gorunuyo ama yoldaki kumu bile hissediyosun. 17 janta 45 de takamadigin icin tavsiyem 205 45 16 te 37 ben konig spoon taktim konfor icinde 205 50 16 lastik kullandim. Memnunum en az 45 takmalisin.

yorumunuz için teşekkürler lastiklerim yeni olduğundan lastikleri değiştirmedim 195 50 16 şuan kışlıklarla orjinal jantları kullanıyorum. siyah te37 aldım onuda yazlıklarıma takıcam onlarında ölçüleri aynı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
F7r jantlarindan vazgecmeyin kisinda olsa orjinal f7r janlarini harab etmeyin satmayin :)

equity

Gökberk YILMAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle satmayı düşünmüyorum :) onların yeri ayrı [emoji106]

Daha once reno 19uma jant alacagim zaman bulmustum bi tane f7r takimi pahali oldugu icin alamamistim o zamandan beri ne zaman bu jantlarin konusunu gorsem icim yaniyor :) kolay kolay vazgecilebilecek bisey degil onlar :)

equity

Gökberk YILMAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha once reno 19uma jant alacagim zaman bulmustum bi tane f7r takimi pahali oldugu icin alamamistim o zamandan beri ne zaman bu jantlarin konusunu gorsem icim yaniyor :) kolay kolay vazgecilebilecek bisey degil onlar :)

yamulacak diye korkuyorum Ankara yollarında ve siyah jant isteğim vardı yoksa ciddi olarak arabanın karakterinede uyan bi jant [emoji4]

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
F7R jant göbeklerini nereden bulabilirim acaba?