megane coupe m için yazılımm

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
revo sağlam bi yazılım ama renoya varmı bilmiyorum.maslak sanayi 2. kısımda power shop var Bayço abi o yapıyor

kadirkaan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dun gıttım revoya aracın harıtası dıe bıse varmıs onu cıkardılar ben sadece alman ıcın yapıldıgını bılmıyodum herkesın yaptırdıgı yer tabıkı bnm ıcın daha ıı olur aracım megane 3 coupe 110 bg edc şanzıman

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım belkide revo bayisi baska bir metotla yapacaktı orasını bilemiyorum
dilerseniz görüselim nerdesiniz istanbuldamı

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim bildiğim revo sadece vag gruba calısan bir firma,vag grup uzerinde geliştirmeler yapıp vag araclarıyla ugrasıyorlar,renaulta uygulamaları yok en azından revo lisanslı yazılımları yok ki sitelerinde yer almıyor,bence siz en iyisi site sponsorumuzla gorusun renaultlara atılan yazımlarda bence on sıralardalar :eyv

otto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim bildiğim revo sadece vag gruba calısan bir firma,vag grup uzerinde geliştirmeler yapıp vag araclarıyla ugrasıyorlar,renaulta uygulamaları yok en azından revo lisanslı yazılımları yok ki sitelerinde yer almıyor,bence siz en iyisi site sponsorumuzla gorusun renaultlara atılan yazımlarda bence on sıralardalar :eyv

Kesinlikle katılıyorum. Bende geçen ay bir hayli chip tuning uygulaması yapan firmaları araştırdım. Dikkatli olmak lazım diyorum sadece. Bu arada henüz yaptırmadım piyasadaki tutarsızlıkları görünce. Ama sponsor arkadaşlar fikrimi değiştirmeye başladı neredeyse.

kadirkaan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eet abıcım ıstanbul maltepedeyımm carsamba gunu kesın attırıyorum bgn ecu ıle gorustuk onlar dizel ııcn daha ıı olduklarını gosterdıler bana eger butunn meganlar burda atıyosa sızde attırmam bnm ıcın daha ıı olur ısın eğlı bırısı lazım