Megane Coupé Modifiye Yardım !

atakan55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilmiyorum gece bi baktım evin kapısına park etmiş. hüzünlendim :D

Ne adamsın ya :D ben bu coupeyi almim o zaman 2001 bakalım yıne ama bu sefer profesyonel bakıcam olaya kardesım coil falan o coupeyle amatorlugu attık smdı bakalım nolcak kulagın delik olsun ucuz ama iyi bi coupe hemen pm le bni :D

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bordo alma ben sevemedim birtürlü gerçekten modifiye yapacaksan al aracı boyat renk zaten belli gelincik kırmızısı:D benim aracın rengi solsun hiç düşünmeden yaptıracam inş.
bbs gitmiyor coupenin son noktası DC coupe zaten onu referans alın yay işi iş değil coil al kafan rahat olsun
ve alacaksan boşunu alma alsan satamazsın başa dert
gri renk al sarı renk göreceli seviyorsan al onuda :D bukadar diyeceğim.:)

atakan55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bordo alma ben sevemedim birtürlü gerçekten modifiye yapacaksan al aracı boyat renk zaten belli gelincik kırmızısı:D benim aracın rengi solsun hiç düşünmeden yaptıracam inş.
bbs gitmiyor coupenin son noktası DC coupe zaten onu referans alın yay işi iş değil coil al kafan rahat olsun
ve alacaksan boşunu alma alsan satamazsın başa dert
gri renk al sarı renk göreceli seviyorsan al onuda :D bukadar diyeceğim.:)

Ah be kardesım hislerime tercuman oldun valla coupede en sevdıgım renk kırmızı gri sarı kırmızı yapmadım hakanda var dıye tek olsun adamın klasını sarsmım :D zihni kardesımle anlasamadık yoksa onun coupeyı alcaktm hayırlısı olsun napalım :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ah be kardesım hislerime tercuman oldun valla coupede en sevdıgım renk kırmızı gri sarı kırmızı yapmadım hakanda var dıye tek olsun adamın klasını sarsmım :D zihni kardesımle anlasamadık yoksa onun coupeyı alcaktm hayırlısı olsun napalım :)
DLcoupe ççok güzeldi keşke olsaymış ama hayırlısı olsun bekleyelim bakalm inş en güzeli karşınıza çıkar. :)