Megane Coupé: tamponu sürttüm yardım.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
az önce sanayiye gittim 60 liraya lokal boya yaparız dedi az mı çok mu bi sormak istedim.
esas sormak istediğim şey tampondaki fazlalıkları yok etmek istiyorum yaparız falan dedi ama o keseceğimiz yerde radyotör var dedi orayı nasıl tutturacaz falan dedi. bende pek güvenemedim kalsın dedim. yarın boyayacak 60 a boyatayımmı ?
3kl9.jpg
[/URL][/IMG]
3kqh.jpg
[/URL][/IMG]
3krm.jpg
[/URL][/IMG]

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
servise gitseniz komple boyarlar tamponu lokal boyayla ugrasmazlar. bide anlamadıgım tampondaki fazlalıkları yok etmek istiyorum derken neyi yok edeceksiniz tampon boyamayla radyatörün bilmem neyin ne alakası varki ?

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pasta çek makine ile.Sonra rötüşla.Sonra gene pasta çek rötüşün fazlalıklarını alcak derecede.Kurusun gene rötüşla ve son kez gene pasta çek orası görünmez hal alır. Geçmiş olsun

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o usta hiç bişi bilmiyor demekyir.
ızgara kesmeyle radyatörün alakası yok...

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servise gitseniz komple boyarlar tamponu lokal boyayla ugrasmazlar. bide anlamadıgım tampondaki fazlalıkları yok etmek istiyorum derken neyi yok edeceksiniz tampon boyamayla radyatörün bilmem neyin ne alakası varki ?
coupeciler direk anlıyor artık:) bu tampon fazlalığı dediğim hakanbalkaya DC coupe tamponu demek istedim.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pasta çek makine ile.Sonra rötüşla.Sonra gene pasta çek rötüşün fazlalıklarını alcak derecede.Kurusun gene rötüşla ve son kez gene pasta çek orası görünmez hal alır. Geçmiş olsun
biraz derin resimde belli olmuyo ama kamyonun plakalığına tam sivri yeri geldi. sordm boyanacak dedi illa

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam kardeşim benim söylediğim işlemde bildğin dolgu yapıyorsun.Ben olsam komple boyatmazdım sen bilrsin tabi.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok komple boyatmayacam lokal boyayacak.

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
nazarlık olmuş geçmiş olsun