Megane Coupelere özel yapım paspas :)

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben beklıyorum abi çok cuzzi rakamlara yaptıralım sen hbr ver :D

Malzemesi 35 tl tutan paspası nereye kime yaptırcanda cuzzi olcak:D sonuçta bu özel bi iş kalıp paspas marketten bile halı paspas alıyosun 25-30 tl bunun halısı güzel kaliteli en azından

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BENİM KARDEŞİMİN 30 PERSONELLİ BU İŞİ YAPAN ŞİRKETİ VAR AYBERK,O MALZEMEYİDE TOPTAN ALIYORLAR NAKIŞ MAKİNESİDE VAR VE YURT DIŞINA DERİ DÖŞEME YAPIYORLAR TAM PROFESYONEL İŞÇİLİKLE ( ALMANYAYA YAPIYORLAR EN UFAK HATADADA TR YE GERİ GELİYOR İŞÇİLİLK YÜZÜNDEN ). aRACIMIN DERİ DÖŞEMESİDE ONLAR TARAFINDAN YAPILDI FAKAT BU ARALAR ARAM BOZUK ARAMIZ DÜZELİNCE ANCAK YAPTIRABİLİRİM :)

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BENİM KARDEŞİMİN 30 PERSONELLİ BU İŞİ YAPAN ŞİRKETİ VAR AYBERK,O MALZEMEYİDE TOPTAN ALIYORLAR NAKIŞ MAKİNESİDE VAR VE YURT DIŞINA DERİ DÖŞEME YAPIYORLAR TAM PROFESYONEL İŞÇİLİKLE ( ALMANYAYA YAPIYORLAR EN UFAK HATADADA TR YE GERİ GELİYOR İŞÇİLİLK YÜZÜNDEN ). aRACIMIN DERİ DÖŞEMESİDE ONLAR TARAFINDAN YAPILDI FAKAT BU ARALAR ARAM BOZUK ARAMIZ DÜZELİNCE ANCAK YAPTIRABİLİRİM :)

Ozaman Ozan,Cümbürcemaat ziyaretine gidelim,aradaki buzları eritelim.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O malzeme yumoş dedikleri taban kaplama malzemesimi ??,ben yavaştan bir bakayım yaptırmanın yollarına.

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz bilirsiniz abi coupe paspaslarının fiyatı 50 tl başka araçlar içinsde bu fiyat ama yazılar değiştiği için 3 araç yaptırmalıki yazılar hesaplı gelsin yoksa başka yazı yazdırmak ciddi maliyet:D

33su608

Mesut ARDIÇ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimklerde degişecek süper olmuş hayırlı olsun

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Yaptırabiliriz tabi muratım ama arabanın burda olması gerek çünkü kalıp çıkartılcak ona göre kesilcek :D yada senin orjinal paspaslaraın duruyodur onları kargolıycam onun kalıplarından yapılcak

maddi olarak hazırlanım donebılırım bu konuda orjınalını atarım sıze:D

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Benim clioya gider böyle bir şey. Bakalım Ozan abi arayı yaparsa duruma göre bende yaptıracağım.

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekip olarak toplanıp bursaya gelin:D yaptıralım:D