Megane Coupe'nin Beyaza Dönüşümü-50 Fotoğraf...

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı boyayan senmisin abi ? bizde onumuzdekı bı kac hafta ıcınde aracı boyaya alıcaz , yıne lacivert olcak tabi :) ama fiyat vs araştırmadım daha hiç , 98 cabrio var buarada bende.. fiyat ne civarda tutar acaba ? artı hangi şehirde oldugunu da sorayım eger sen yapıyosan sana getiririz belki bizim emektarı :)
Bu calisma yurt disinda yapilmis ama burada da olmamasi icin bir sebep yok ben lacivertten rs mavisine cevirmistim zlz coupe diye google a yazinca cikiyor. Ama duzgun iscilik yapan bir yer bulun derim parasindan kacmayin. Ortalama renk degisiminin maliyeti 2500-3000 tl yi buluyor sokme takma kaporta dahil.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​tabii ya beyaz Candır.. Gule gule bin

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boyası kaportası düzgün bi lacivet coupe bence daha güzel admlar okdr emek harcamasına ragmen standart bi araba gibi durmuş bence emeğe sygı :)

19bao07

Bilgi Girilmemiş
Bu calisma yurt disinda yapilmis ama burada da olmamasi icin bir sebep yok ben lacivertten rs mavisine cevirmistim zlz coupe diye google a yazinca cikiyor. Ama duzgun iscilik yapan bir yer bulun derim parasindan kacmayin. Ortalama renk degisiminin maliyeti 2500-3000 tl yi buluyor sokme takma kaporta dahil.
anladım.. o zaman İzmir de nerelerde boyatabiliriz falan diye bi araştırma yapmak lazım , benim tahminim de 2500 civarı tutar diyeydi zaten , kaporta dahil derken kaportada 2 tane cok ufak göçükler var bunların düzeltilmesi de işin içinde olur heralde dimi ?

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen öyle hocam.