megane hız sınırı aşınca bip uyarısı

kutu11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rSh1EL
Merhaba.
DDT4ALL işe bu sesi kapatmak için tabela okuma/kamera olmayan araçlar için resimdeki menülerden without TSR/OSP seçerek kaydedebilirsiniz.
rSh1EL
rSh1EL
rSh1EL

rSh1EL.png
[/URL][/IMG]
Mesajınızdaki resimler sonuncu hariç açılmadı. Yenileyebilir misiniz

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Mesajınızdaki resimler sonuncu hariç açılmadı. Yenileyebilir misiniz

Aslında 1 tane fotoğraf ekledim.Sayfa hata verdiği içi birden fazla çıkmış olabilir.Bir de direk link atayım.Bu arada bu fotoğrafı program aracıma bağlı değilken aldım.Dolayısı ile diğer paramereleri kendi aracınıza göre ayarlamanızı tavsiye ederim.
https://i.hizliresim.com/rSh1EL.png

kutu11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında 1 tane fotoğraf ekledim.Sayfa hata verdiği içi birden fazla çıkmış olabilir.Bir de direk link atayım.Bu arada bu fotoğrafı program aracıma bağlı değilken aldım.Dolayısı ile diğer paramereleri kendi aracınıza göre ayarlamanızı tavsiye ederim.
https://i.hizliresim.com/rSh1EL.png
Anladım. Ama aracımda ADAS opsiyonları yok. Standart icon paket. Dediğiniz gibi yapıp haftasonu ddt4all ile bakmam gerekecek. Teşekkürler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Anladım. Ama aracımda ADAS opsiyonları yok. Standart icon paket. Dediğiniz gibi yapıp haftasonu ddt4all ile bakmam gerekecek. Teşekkürler.

Adas olmasına normalde gerek yok.Bu menüyü kullanıp deneyebilirsiniz.Ben daha önce adas menüsü olmayan bir araçta bu işlemi yapmadım.Çözüm önerisi olabilir diye paylaştım.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi