megane iç döşemelerin temizliği tavan vs. deneyimli kişiler var mı

hsynsrmn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a ben deha dun sifir aracima uyguladim fircaya felan gerek yok bi kovaya su koyuyorum aspirin ile iyice kopürtp microfiber bezi isliyorum ve nemli kalacak sekikde sikiyorum tavan acik renk oldugu icin once tavan ve asagiya dogru iniyorum siliyorum sonuc inanilmaz mukemmel cok sulu olmadigi taktirde hic bir sey olmaz ben bundan onceki araclarimada aynisini uapiyordum korma hic bisey olmuyo ve sifir kokusu geri gelio arabaya

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada biliyorsunuz ki kapı içlerinde sarkmalar oluşuyor. Bu nedenle çok ıslak yapmamakta fayda var. olabildiğince kurutulması gerekir.

G.AKGÖZ

Göksel AKGÖZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nemli bir bezle silndiginde sorun olmaz ardindanda iyi bi havalandirin araci mis gibi olur

ercan03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben halıyıkama ve oto iç detaylı temizlik işi yapıyorum size bu konuda elimden gelen yardımı yapayım Atas Vinet diye bir ürün var sadece internetten bulabilirsiniz Türkiye ye de ithal geliyor bu ürün 5 lt si 45 tl falan olması gerekiyor fakat gözlerinize inanamayacağınız bir sonuç elde edersin çok ağır kir ve lekelerde bile çok etkili sonuç alırsınız.Ürünü 20 lt 1 lt olarak sulandırın ve koltukların üzerine hafif bir şekilde püskürtün yumuşak bir fırça ile fırçalayın sulu sistem bir elektirikli süpürge ile vakumlayın gözlerinize inanamayacaksınız bu işlemi aracın taban halısındada gerçekleştirebilirsiniz taban halısın simsiyah sıfır gibi olacaktır meganın araç kapılarında çok dikkatli olmanız gerekiyor çükü sarkma yapabiliyor araç kapılarında vakum işlemini yapmayın onun yerine kaliteli bir mikrofiber bez ile silme işlemi yapın çok iyi oluyor.Araç tavanına ise hiç bulaşmayın derim hüsrana uğrarsınız tavanı yeniden kaplatmak zorunda kalırsınız sArkar araç tavanı çok profosyonellik ve profosyonel makinalar gerektiren bir iş saygılarımla