Megane ii 1.4 16 valf - lpg marka tavsiyesi !!! Lütfen yardim ... !!!

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende atiker kullanıyorum. Bir sıkıntısı olmadı çok şükür 1 senedir

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla arkadaşlar sanayide o kadar çok lpg dönüşüm servisi gezdimki aklınıza gelecek belkide tüm markaları . hangi ustaya gittiysem bana kendi markasının megane için en uygun olduğunu söyledi . 1000 tl ye de lpg var 1800 tl ye de bilmiyorum vallaha ustalara güvenmiyorum açıkçası adamlar sadece benim cebimden çıkacak olan parayla ilgileniyorlar. landi renzo mudur nedir bide onu tavsiye ettiler arkadaşım vardı o taktırdı aveo 1.4 arabasına 50 tl lik gaz ve 20 tl lik benzin alıyorum aynı anda bitiyor sakın taktırma diyor . brc de de aynı problemi yaşayanların olduğunu duydum. atiker taktırıp çok memnun olan arkadaşları da duydum . lovato taktırıp gaz ayarına bile gitmeyenleri de duydum bilmiyorum en son gözümü karartıp taktırcam bir tane bu kadar araştırınca işin suyu çıkıyor . hayırlısı artık yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Bütün LPG lerden sorunlu müşteri gördüm İçinizden ne geçiyorsa onu alın sağlam malzeme sağlam usta garantili iş yaptırın derim Landrenzo markasını da övüyorlardı benim bildiğim

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BRC ve Atikerden şaşmam neden biliyormusunuz çünkü garantisi çok , 10 yıl sonra bile yazılımla ilgili bir sıkıntı çekmeyeceksiniz .
Ama Absürt markalarda 2 sene sonra gaz ayarı için çok yer gezeceksiniz .

Geleceği düşünün , arıza yapmaz hiç bir sistem . Montaj doğru ise hiç bir sistem arıza yapmaz.

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle haklısınız malzeme kaliteli olcak ama ondanda önemli işçilik her markadan şikayetçi olan var . ben kıllık yapıyorum ya keseme uygun bulucam artık . sayın kubilay abim brc de 1800 olcak olursa daha yeni arabayı aldım biliyorsun nasıl olcak o kadar para onuda bilmiyorum ya hayırlısı bakalım taktırmam lazım kısa süre içersinde günlük 110 km yol yapcam hafta içi her gün hafta sonu belki artacak bile onun için bir an önce taktırıp kullanmaya başlamam lazım arabayı aldık koyduk kenara arabayı aldım alalı 650 tl lik benzin almışım . şahsıma alınan bu babam la abimin aldığı hariç ... sanırım benzinle gitmeyekarar verirsem batıcam :)

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi dinlicem seni merak etme deee para yokmu ahhhh şu para onun gözü kör olsun :)

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe

Haklisin gozun kor olsun metelik :)

hehehehehehe PARA BENİM TOPRAKLARIMDA BULUNMUŞTUR. MANİSA - SARDES ;) VEEEE PARASIZLIĞI ÇEKİYORUZ :):):)
Anadolu'nun batısında Gediz ve Menderes ırmakları arasında kalan bölgeye Antik çağda Lidya, bu topraklarda yaşayanlara da Lidyalılar denilmiştir. Hint-Avrupa kökenli bir kavim olan ve doğudan Anadolu'ya gelen Lidyalılar önce Hititler'in daha sonra da Frigler'in egemenliği altında yaşadılar. Dilleri, Hitit dili ile benzerlik göstermektedir.
Lidyalılar, Frigyalıların yıkılmasından sonra Kral Giges zamanında bağımsız bir devlet kurdular (M.Ö. 687). Lidyalıların başkenti, dönemin en büyük ve zengin kentlerinden olan Salihli yakınlarındaki Sardes (Sard)’dır. Giges, devletin sınırlarını genişletti. Doğu sınırları Kızılırmak ırmağına kadar uzandı. Kimmerlere karşı Asurlularla işbirliği yapmışlar ve bunun sonucunda Kral Yolu Asur'a kadar uzanmıştır. Kral Alyattes zamanında Medlerle savaş yapıldı. MÖ 585 yılında barış yapılarak, Kızılırmak iki devlet arasında sınır oldu.
Lidyalıların parayı bulan ilk uygarlık olduğuna dair bir kanıt vardır. Para kullanımı daha eski medeniyetler olan Sümerler'de ve Mısır'da da vardır. Resmi makamlarca onaylanmış bazı metaların ve belirli ölçekteki tahılın kullanımı ilk parasal ögeler sayılabilir.[SUP][1][/SUP] Ancak günümüzdeki anlamına yakın kullanım Lidyalılara atfedilir. Heredot, Lidyalıların gümüş ve altın madeni parayı ilk defa kullandığını yazar.[SUP][2][/SUP] Başka deyişle Lidyalılar zaten var olan para sisteminin aracı olarak altın ve gümüşü tercih eden ilk uygarlıktır.[SUP][3][/SUP]

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğer araç hoşunuza gittiyse uzun süre binmeyi düşünüyorsanız BRC taktırın harcadığınız parayı ne kadar km de amorti edecek onu hesaplayın.geçen sene 1500 yl ydi ne ara bu kadar zam geldi BRC ye şaştım yetkili bayilerden fiyat alın.bu arada çevrenizde polis tanıdığınız vardır herhalde BRC %10 indirim ve 12 taksit yapıyormuş bir araştırın isterseniz.
http://www.polsan.com.tr/index.php/component/content/article/290

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lovato