Megane II 1.6 16v İçin Lpg Önerisi

Kubica

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkese merhabalar LPG ye karşıydım en başından beri ama sonunda dayanamadım taktırdım 20 gün önce 2800 TL'ye PRINS 4 SİLİNDİR VSI 2 KİTİ çok memnunum taktırdığım gün 1400 km yol kat ettim ve 1 litre ile 16 km yol kat ettim. Sistem hoşuma gitti özellikle ECU su tamamen BOSCH marka ve her hangi bir arıza ışığı yaktırmıyor aracın ECU su ile uyumlu çalışıyor 2006 model 1.6 16V Renault Megane 2 aracım.

Enjektör sistemi diğer LPG kitlerine göre çok farklı vede rampada bayılma gibi ani gaz tepkilerinde cevap vermeme gibi bir durum yok. Diğerlerine göre biraz tuzlu ama sistem gerçekten çok farklı. Diğer kitlerin arıza lambasını yaktığını okudum ve duydum.

2006 model araba için fazlasıyla pahalı bir kit almış olabilirim ama araba Renault olunca km 58 binde olunca böyle bir seçim yaptım. Kısacası tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla taktıra bilirsin en önemlisi ama iyi bir işçilik fazla delmeden fazla akıllı vida atmadan yaptırmak.

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Brc kullanın . Kesinlikle tafsiyemdir. Aracınızla kazasız belasız sürüşler dilerim. İyi forumlar

kuzumx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6 yıldır brc kullanıyorum bır kez fıltre degıstırdım banamısın demıyor ne atarsan at yakıyor
ama durumum olsaydı Teleflex ag markasını taktırırdım

brcn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ucuza kaçayım derken araçta sıkıntı yaratmasın bence :( Bu araçlarda LPG bazen sorun olabiliyor diye biliyorum. Bende de AKL takılı. Gayet memnunum.

mustafa.pancarci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardesim sana sunu soyluyum En iyisi ve en yaygin kullanilan suanda Atiker Turkiyenin her yerinde servisi mevcut ama meganlarda sıkıntı yaratiyor cunku cogu zaman ya enjektorler bozukur yada filtresi bozulur en iyisi atiker taktirma bu zamana kadar hangi araci alip sattiysam hepsinde atiker bagliydi ve en az bi araci 6 ay kullandim oyle bir sıkıntı olmadi sadece meganda geldi bu basima

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BRC BRC BRC.
Hooooort lattım konuyu :)