Megane II Dynamiq silecek çalışmıyor.

Hakan/Mgn2DynOtmt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamın aleyküm
Arkadaşlar benimde sorunum var silecekte, silecek çalıştırınca çalışma sesi geliyor araç içinden duyuyorum suyu da atıyor ama silecekler hareket etmiyor. Test mode çalıştırdım düzelmedi. ne olabilir sorun ?

milhan85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamın aleyküm
Arkadaşlar benimde sorunum var silecekte, silecek çalıştırınca çalışma sesi geliyor araç içinden duyuyorum suyu da atıyor ama silecekler hareket etmiyor. Test mode çalıştırdım düzelmedi. ne olabilir sorun ?
Aynı sorun bende de var, geçen kar yağdığında işe gidene kadar çalıştı silecek sorunsuz işe vardım tam aracı Park edecekken silecek yarı açık pozisyonda kaldı, içerden motor sesi geliyor, hatta silecek çok hafif sallanıyor ama güç yetmiyor. Silecek motoru 2 taneyse biri bozulmuş olabilir belki?? Hiçbiryerde yeterli bilgi bulamadım anlayan yada başına gelmiş birisi varsa ve yardımcı olursa çok makbule geçer, sanayiye gidip parçalanmak istemiyorum ön bilgi olmadan, parçanın çıkmasını 250 TL ye bulabildim zira internetten kimbilir nasıl bir masraf çıkartırlar sanayide işçilikle beraber.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi