Megane II Hb Dci

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Maşallahi var aracın.
Allah kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin çok dikkat çekici araç.

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hey maşşallah :) Son dokunuşlar mükemmel hb kullanıcısı olarak gördüğüm en temiz hb ler arasında. Allah kaza bela göstermesin.

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah maşallah nazar değmesin bodruma yazın gelince buluşma yapıyoruz sticker ayırdım şimdiden; )

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
​Hayırlı uğurlu olsun , kazasız belasız zevkle kullanın ..

Tugay TAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tek tek yorum yazan herkese tesekkur ederim,cumlemize kazasiz belasiz surusler..

Çok pasif'den kastınız nedir daha birkaç gün önce kahvaltı organizasyonu vardı 40 küsür araç 103 kişi katıldı
Üye sayımıza bakarsanız yada konulara yada şuanda sitede kaç online arkadaş var bakarsanız bence pek pasif olduğunu sanmıyorum :)

Pasiflik den kastim bir hafta icinde hemen hemen tum konulari takip ediyorum, kendi konum icin bahsetmiyorum yanlış anlamayin,diger konularda yorumlar cok az yazılıyor. Bir bolum 50 kisi gorunuyor, ama güncel konulara bakiyorum, 2 veyatta 3 guncel post yazilmis bir gun icinde. Pasiflik konusunda dedigim bu, organizasyon konusunda yogunluk katilim fazla olabilir bu guzel birsey,bir düğün organizasyonun da 60 arac 150 kisi olabilir, ama forum da aktiflik demek guncel sık sık yazilan postlar acilan konular olmali. Pasif lik konusunda kastim buydu, cümleten iyi aksamlar.

Tugay TAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah maşallah nazar değmesin bodruma yazın gelince buluşma yapıyoruz sticker ayırdım şimdiden; )
Tesekkur ederim, aramizdan bodruma gelen olursa görüşmekten şeref duyarim. Bodrumda yapılacak bir organizasyon icin elimden geleni yaparim. ( hastalik saglik soz konusu olmaz ise) telefon numaram 0531 814 0664 :)

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok iyi :eyv Basıklığı da tam ideal duruyor ne yükseltin ne alçaltın :eyv

Tugay TAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler

Tugay TAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel diyelim o zaman, bi pazar gunu canım sıkıldı yapıcak bısey bulamadım, Gozume cok carpan kırmızı kaliperleri Sarı yapmaya karar verdım, Bir kutu taksı sarısı boya bır adet zımparayı almakda koyuldum ıse, Garajda tum lastıklerı tek tek sokerek cok yorucuda olsa keyıf alarak 3 saatte boyadım, zımpara ıle kırmızı rengı cıkartana kadar ellerım mahvoldu ama degdı. Internetten 3000 K sarı reng de H11 ampul sıparıs ettım, yarın elımde olucak sanırım, Hafta ıcı işten guc den vakıt bulabılırsem sıs farı ampullerını taktırıp Tek sol stop da yanan geri sisleri Sağ stopa da uyarlayarak cıft yapmayı dusunuyorum, Bakalım kısmet olursa onumuzdekı pazar ızmırdekı kahvaltı organızasyonuna kafamdakılerı tamamlayıp de gelmek ıstıyorum, Şimdi bi kac resım atayım.
1zvbdys.jpg

2zxw00k.jpg

İşlem bıttı araba cok kırlıydı dedım gıdıp yıkayayım
2w738uw.jpg

Yorguluk bayagı coktu dedım hadı ıkı bira ıceyım, Denız havası alayım Cengelkoy cocuguyuz bodrumda yasıyoruz huzur buldugum tek yerdır denız kenarı
2414c39.jpg

Bırden bastıran yagmur araba oldu leş Inat yaptım garajda ıkı kova suyla tekrar yıkadım
nwx9b6.jpg

Ve brandasını ortup acıl durum saglık sıhat olmadıkca bır haftalık uykusuna cektım evlatı, Pazar gunu gorusmek uzere :)
2eeehpi.jpg

Son düzenleme: