Megane II mi Megane III mü ?

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
29358670.jpg

Türkiye de henüz görmedim bu renk megane HB. Coupe olarak var her yerde ama HB olarak görmedim. Varsa eğer bu renk öneririm. :eyv

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yerli üretimle fransadan gelenler arasında fiyat farkı var mı peki Ayberk?

Fİyat farkı yok sadece artık gelmiyo diye biliyorum showroomda fransa ile yerli üretimi kıyasladım arada dağlar var:D biri emanet duruyo diğerinde kalite hissediliyor:D

AzizHan28

Azizhan BÜYÜKTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu renk HB bende göremedim coupedeki gibi dururmu bilmiyorumda

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Fİyat farkı yok sadece artık gelmiyo diye biliyorum showroomda fransa ile yerli üretimi kıyasladım arada dağlar var:D biri emanet duruyo diğerinde kalite hissediliyor:D

Eski megane hb ler fransadan geliyordu.Hb üretimine de geçti adamlar demek. Benim araba da yerli üretim ama maşallahı var.
Beğeniyorum ben.Forumda buluşmalarda herkes gördü beğenmeyen kalitesiz bulan varsa işçiliği söylesinler :)

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Senin gördüğün İthal en full modelidir , yerlide en bazı ,,arasında iyi bi fiyat farkı da var yoksa türkiyede niye baz modelini çıkarsınlar

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yeni araç alıcaz bu ya Megane III sıfır alıncak yada Megane II 2. el sizce hangisi ikiside 1.5 dci Dynamique olucak

Tabiki megane 3 helede 1.5 dci Dynamique se rahat 10 yıl kullanırsınız şimdiden hayırlı olsun:eyv

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 tabiki..herzaman yeni çıkan en iyidir..

AzizHan28

Azizhan BÜYÜKTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi Megane II'ye alıştığım için soruyorum aslında III'de güzel görünüyo ama alışmak gerekiyo IIIün şimdilik sevdiğim yani iç tasarımı çok güzel dışıda güzel ama o arka stoplar çok büyük onları sevemedim :)