Megane II Stop Temizliği

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
polisaj makınesiyle boyasına zarar vereceğine inanıyor ama bıraksan götürüp çam ağacının tam altına park eder bende de var aynı modelden bitane :)
hehehehe Al birini vur ötekine :)
Yanlız bizim ki 85-88 arası orjinal Binek Renault 12 hastasıdır . Bırak sabahtan akşama kadar yıkar temizler :)
temizmiş, tertemiz olmuş :eyv eline sağlık :)
Sol taraf arkadan leş görünüyordu , dedim bu iş böyle yürümez :)
Emeğine sağlık Kadir, sıfır gibi olmuş stoplar..:)
Teşekkür ederim Atakan senin kadar olmasada yapıyoruz ufak çaplı düzeltmeler :)
Sökmediğin yeri kaldı mı şu arabanın hehe
Şimdilik gözüme batan yağmur sensörü kaldı , onuda yapayım jantları elden geçirecem . :)
Sonra Megane Stock King

Bagajının havuzunu yıkadım hortumu saldım içine , stepneyi baştan aşşağı parlattım .
Bagaj döşemelerini sildim .
Tavan taban aldığımdan beri temizdi . Temizliğini korudum .
Farları fabrika konumuna aldım .
Daha neler neler aklıma gelmiyor :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizimkinde öyle temizlik hevesı yok çok sıkışırsa bana yıkatır yada götürür yıkamaya 2002 yılında sıfır transıt alındı ıkı gun sonra arkasında komple çimento torbası dolu dip basık vaziyette gezdiğine şahit olup bana telefon açan arkadaşlarım vardı :( senınkının en azından sevdiği bi model uğraşacağı bişi varmış bizde o yok marş basacak gidecek yeter

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Can geldi Can :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ellerine sağlık Kadirim.çok güzel olmuş.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık Kadir geçtiğimiz yaz bende aracımın Stoplarını temizledim senin'de uyguladığın gibi bende saç kurutma makinesi ile kuruladım fakat bir müddet sonra sıcaktan buğu yaptı stop içerisine hava akımı tutarak nemi aldım.. birdaha sorun yaşamadım.

serkanaygün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş. Elden geldiğince yapılan işleri dışarda götürüp de al şu xx lirayı bunu hallet şeklinde yapılan işlere göre her zaman takdir etmişimdir :) Güzel stres de alıp kafa dağıtır sökmek uğraşmak takmak. Polisaj makinasına gelince, kuzenim siyah mercedes e220'nin boyasını yaktı :) Babası kovaladı. Dikkatli olmak lazım :D

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık Kadir geçtiğimiz yaz bende aracımın Stoplarını temizledim senin'de uyguladığın gibi bende saç kurutma makinesi ile kuruladım fakat bir müddet sonra sıcaktan buğu yaptı stop içerisine hava akımı tutarak nemi aldım.. birdaha sorun yaşamadım.

Teşekkür ederim :) Buğu sorunu hiç olmadı bende , özellik stoplambasının çamurluğa uzanan yerlerini kuruttum :)

Teşekkür ederim Abi :)
Güzel olmuş. Elden geldiğince yapılan işleri dışarda götürüp de al şu xx lirayı bunu hallet şeklinde yapılan işlere göre her zaman takdir etmişimdir :) Güzel stres de alıp kafa dağıtır sökmek uğraşmak takmak. Polisaj makinasına gelince, kuzenim siyah mercedes e220'nin boyasını yaktı :) Babası kovaladı. Dikkatli olmak lazım :D

Ben fazla uğraşmayacam , ince pasta + cila süreceğim için ve 1000-2000 devir arasında yapacam .

BerkRNL75

Berk SARIOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline Sağlık çok güzel olmuş sıfır gibi olmuş :)
evet ya bizimde önceden megane 2 sedan vardı onunda stopunun bir tanesinde sinek vardı öyle hatırlıyorum :D