Megane II Xenon Montajı

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerine emeklerine sağlık titiz iş yapmışsınız Fakat;

(Ben merceksiz farda ve sis lambalarında Xenon önermiyorum karşı taraftaki sürücüyü inanılmaz rahatsız ediyor bende Seviyorum Xenonu fakat mercekli farda söylediğim gibi negativ yönü bu ve çok önemli bir durum aslında karşı taraf için.

nacizane fikrimdir elbette katılmayan olucaktır ama mağlesef bu bir gerçek)

Teşekkürederim.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayari oldugu icin asagi aliniyor abi onlar sahin tipi farlar icin gecerli :D

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok Sinan Far ayarı'da yapılsa gözü yoruyor gözü yakıyor diyebilirim ŞAHİNCİLER BAŞA BELA O KONUDA HER YERİ YANIYOR YAVRULARIN LEON ŞERİT LED ARKA SİSLER HATTA BİRİNDE GÖRDÜM EGZOZ UCUNDA ŞERİD MAVİ LED VARDI NE GELDÜM YAHU hehehehe
ayari oldugu icin asagi aliniyor abi onlar sahin tipi farlar icin gecerli :D

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sahinciler fena abi pembe yesil abuk subuk renk farlar her yerde ledler 100 km oteden belli oluyor :D

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzun yol yapan birisiyim en çok sıkıntı yaşadığım araç albea :sinirli bu arabalar da hiç mi far ayarı yok adamın gözü çıkıyor genelde gece yolculuğunu tercih ediyorum karşıdan gelişini 2 km den tahmin ediyorum bu xenonları otobüscüler yüzünden taktım artık hepsinde far sis xenon var şehir içinde farları pek kullanmıyorum park sis ;) muayeneden sonra uzunlara da takacağım

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sen bizim sahincileri gorsen iner doversin heralde . adamlar gunes gibi ışık saciyor her yere :D

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbuldakiler yine insiyatifli birde yağmurlu havada mandallı sunrooflarını açmaları yok mu hehe

OmerYaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardesim bende kendim bagladim, ama tamponu indirmeden camurluklarin icindeki kapaklari soktum elimi soktum oradan hallettim :)

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardesim bende kendim bagladim, ama tamponu indirmeden camurluklarin icindeki kapaklari soktum elimi soktum oradan hallettim :)
Hocam ordan imkansız xenon montajı ben davlumbazdaki kapaktan park ampulunu 15 dkk da zor değiştirmiştim en temiz yolu bu xenon balaslarını filan bir yere sabitlemek gerekiyor ben panel demirine kelepceledim

OmerYaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arabada mercekli, valla oradan degistirdim icinede klipsle bagladim :)