Megane III Arka Stop Kırmızı mı? Siyah mı?

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende orjinalini daha cok beğendim.

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fümeden yanayım ben.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ama karartılan yer bundan çok daha flu olacak ona göre düşünmek lazım :)

Ya işte senin resimdeki gibi olucak zaten resimdekinin aynısını beklemiyorum bölye olsa gerçekten hoş olur ama işte... Ya da Gökhan abinin dediği gibi orj. hiç ellemesem mi :D

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya işte senin resimdeki gibi olucak zaten resimdekinin aynısını beklemiyorum bölye olsa gerçekten hoş olur ama işte... Ya da Gökhan abinin dediği gibi orj. hiç ellemesem mi :D
Senin bileceğin iş tabi ama bence stock stoplar çok sırıtıyor ve çirkin :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Senin bileceğin iş tabi ama bence stock stoplar çok sırıtıyor ve çirkin :)

Sen folyo ile yaptırdıın değil mi? Çünkü ben bir ara bir yere sormuştum vernik filan dedi vernik sürüyoruz demişti bende vazgeçmiştim ben en iyisi yarın gidip siyah folyo ile kaplatıyım beğenmezsem çıkartırım artık denemeden göremicez :) Teşekkür ederim ilgin için :)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen folyo ile yaptırdıın değil mi? Çünkü ben bir ara bir yere sormuştum vernik filan dedi vernik sürüyoruz demişti bende vazgeçmiştim ben en iyisi yarın gidip siyah folyo ile kaplatıyım beğenmezsem çıkartırım artık denemeden göremicez :) Teşekkür ederim ilgin için :)
Evet siyah transparan folyo :) Stoplar için geçirgen boyalar var ama ben asla kullanmam :) Kaplarken folyoyu yapıştıracak ve beyaz yerlerden yarım cm falan fazla hizalayarak kesecek o sırada maket bıçağı stopu çiziyor söyleyim.Artık az bastırma mı dersin yoksa başka bir çare mi bulunur bilemem :) Ben teşekkür ederim :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Evet siyah transparan folyo :) Stoplar için geçirgen boyalar var ama ben asla kullanmam :) Kaplarken folyoyu yapıştıracak ve beyaz yerlerden yarım cm falan fazla hizalayarak kesecek o sırada maket bıçağı stopu çiziyor söyleyim.Artık az bastırma mı dersin yoksa başka bir çare mi bulunur bilemem :) Ben teşekkür ederim :)

Tamam kardeşim dikkat ederim tekrar teşekür ederim... :)

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kırmızı candır ;)