Megane III cü lere özel :)

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaç defadır trafikte görüyorum ama park halinde görebilmek bugüne kısmetmiş :) çok farkediliyor çok güzel görünüyor folyoları

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adana ya geliyim ben en iyisi bizim arkadaşların kendine hayrı yok :p
gel Mert başımın üstünde yerin var :) teknik ekibi toplar girişiriz TJ ye :D

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah kardeşim gelme nedenlerim vardı bir tane daha eklenmiş oldu yaza kısmetse artık :) Sen kadroyu ayarla :D
İnşallah :) ekip hazır kardeşim :D malzeme desen zibil gibi hehehehe babam sağolsun bişey yaptırmayınca aldığım elimde kalıyor... karataşa götürür manzaraya karşı elden geçriririz :D

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah :) ekip hazır kardeşim :D malzeme desen zibil gibi hehehehe babam sağolsun bişey yaptırmayınca aldığım elimde kalıyor... karataşa götürür manzaraya karşı elden geçriririz :D

Ayıptır söylemesi babasını bu tarz konularda ikna etmiş biri olarak senin babanlada konuşurum :D:D ama önce malzemeleri ben alıyim hehe

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayıptır söylemesi babasını bu tarz konularda ikna etmiş biri olarak senin babanlada konuşurum :D:D ama önce malzemeleri ben alıyim hehe
kıskanmadım desem yalan olur :D gelince benim babama da bi konuşma yaparsın hayrına hehe malzemeler senin olsun. 2-3 ay da elimde renk renk folyo olur herhalde :D

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kıskanmadım desem yalan olur :D gelince benim babama da bi konuşma yaparsın hayrına hehe malzemeler senin olsun. 2-3 ay da elimde renk renk folyo olur herhalde :D
Konuşurum tabi :D bana biraz stoplara lazım bide carbon ya da kırmızı logolar için lazımda ben yapamam öyle işler :D

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuşurum tabi :D bana biraz stoplara lazım bide carbon ya da kırmızı logolar için lazımda ben yapamam öyle işler :D
stoklarımızda carbon bulunmamaktadır :D transparan siyah istersen bulunabilir. mat siyah var, parlak siyah var :D

Halil AYDIN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
porsche panamera ya benzemiş :)