MeGaNe III yardım

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Fıyat ne verdıler bılmem ama megane III tercıh edın derım ... 100 km ıcın bıle deger .. cok fazla degıl bakımları 250 tl 15 bın bakımları 30 bınlerı 400 tl ( lagunadakı fıyatlar 1.5 dci )

KRMH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolun arkadaşlar.Hanım için ay sonunda 1 megane HB expresiyon 1.5 dci 110 bg edc konfor paket +navi sipariş verdik ancak dün bir arkadaş 100 bg fluence edc için hantal biraz düşünme dedi ancak 100 beygir EDC fluence reno resmi sitesinde görmedim ? Yrn bir deneme sürüşü istedim gerçi ama deneyimlerinizi paylaşırsanız şimdiden teşekkür ederim.
Bir de bu aracı fiyat-performans açısından değerlendirirmisiniz? Bu fiyat bu araca verilirmi verilmesse alternatif dizel otomatikler ne olabilir? Ayda ortalama 1000 km için dizel otomatik değermi?
fluence lerde 110 bg ben kullandım gayet güzeldi imkan varsa dynamique almanızı tavsiye ederim

musa_33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ewet arkdaşlar aracımı dışardan çalıştırma özelligi yok .. ama megane 4 de oda artık :D kart sistemi süper ama gercekten kart sadece cebinde. kapıları aç kapat arabayı çalıştır süper o özelligi.

Ktly

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayir calismaz .. Eller serbest kart sistemi ise araca bindiginizde kart kapidan girdiginde arac dugmesi ve frene basinca calisir ... Aractan inip uzalastinizmi kapi kilitlenir yakina gelip kapi koluna dokundugunuzda kapi acilir bu ozellik opsiyon ozelligidir aracinizda varmi bilmem eller serbest kart. Sistemi

Megan 3 1.4T impressor kullanıyorum (aracı yeni aldım). Bu modelde eller serbest kart sistemi var mıdır? kapı kollarının altında sensorler var. Var ise nasıl aktif hale getirebilirim?

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megan 3 1.4T impressor kullanıyorum (aracı yeni aldım). Bu modelde eller serbest kart sistemi var mıdır? kapı kollarının altında sensorler var. Var ise nasıl aktif hale getirebilirim?
Malesef Impressor'lerde eller serbest bulunmuyor.Üye tanıtımları bölümünden sizi tanısak güzel olur hoşgeldiniz :)