Megane IV'ümü teslim aldım ve ufak bir maruzatım var.

Flashock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, allah kazasız belasız keyfini nasip etsin.
Birebir aynı aracı bende aldım. Bahsettiğin geri kaydırma olayını yaşamadım fakat düşündüğümde ben start&stop aktifken araba tam çalışmadan ayağımı frenden tamamen kaldırmıyorum. Sanırsam bununla alakalı bir durum.
Ben araca 2 numara film taktırdım ön cam hariç tabi ki sana da tavsiye ederim, çok güzel durdu fırsatım olursa resimlerini atarım.

Arkada camlara film olayını ben de düşünüyorum aslında fotoğraflar sonucunda kesin kararımı veririm fotoğraf gayet yararlı olur atarsan sevinirim arkadaşım.

ankay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, genç bir arkadaşımız olarak daha canlı bir renk tercih etseymişseniz bence daha güzel olurmuş:)

Flashock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, genç bir arkadaşımız olarak daha canlı bir renk tercih etseymişseniz bence daha güzel olurmuş:)

Haklı olabilirsiniz ancak ben arabalarda metalik renkleri baya seviyorum açıkçası :)

AKIN17

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, kazasız belasız.

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, kazasız, güzel günlerde keyifle kullanın. Yanılmıyorsam menülerden birisinde start&stop kapatılıyordu ben öyle gördüm, kurcalayın biraz menüleri.

O ne güzel stoplar öyle. Başta biraz garip gelmişti gözüme de, profil resminizdeki gibi yandığında çok hoşmuş:eyv

voodoo_lorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş senin gibi düşünüyordum taki renault bana ayıplı mal satana kadar. o 20 bini verip kafan rahat olması vardı ki şu an onu seçmediğim için pişmanım. Mahkeme ile uğraşıyorum. Yokuş kalkış desteği ve start stop anlattığın gibi benimde hoşuma gitmiyor. araç boşta iken yokuş kalkış desteği aktif olmuyor, frene basılı durmak zorundasın. 1. vitese atıp kalkarken aktif oluyor. Aşağı doğru eğimlerde ise aktif olmuyor. start stopta çalıştığında dediğin gibi bendede gürültü ve titreme oluyor. ama çok rahatsız eden bir durum değil. Megane 4 alan ve 1500 km yapan biri olarak müşteri memnuniyeti sıfır, hizmet kalitesi sıfır, araç donanımı dokuz. Sonuç= 20 bin verip golf almadığım için pişmanım. En azından ayıplı malı satarken ayıpları bunlar fiyatıda bu diyorlar.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merak etmeyin golf alan arkadasimda sizin gibi mahkemelerde ugrasiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

voodoo_lorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
babam wv aldı ben renault. Dediğine bakarsan bmw ve mercedestede mahkemelik durumlar var. ozaman mercedes alanlarda kafa yok. Demek istediğim pişmanım, alacaklarda iyi araştırsın hatta alacakları arabaya bakarken yanında ii bir usta götürsünler. ondan sonra da kaderleri neyse onu yaşayacaklar. ayrıca bu tarz belirgin kusurlarda wv ayıplarını belirterek ona göre fiyat veriyor. yaşanmış bir durumdur.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun, yasamayanlarda var iste. Mahkemeyle uzun bi yolunuz olacak gibi, simdiden kolay gelsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Umutgulen66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar renoyu bu kadar gömmeyin. Her markayla sorun yaşanabiliyor.şanssızlık işte.