Megane Lasstik Ve Jant..

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
katılıyorum burak abi,

@kadioglu89 abi aynı araçın yeşili bendede var biliyosun jant boyama yaptım ben orjinal renk değil gümüş gri çok güzel oldu ( ustaya göre değişir).ben 15 inc spoon jant düşünüyorum füme . ama RXT nin orjinal jantları laguna lip kadar değerli bence sakın satma atma!

bak photoshop ile yaptım bunları bence güzel oldu

BU BOYA SONRASI JANTIM ORJİNAL!
bunlarda photo shoplar:eyv
Gümüş gri Ve siyah Karısımı biseyler yapacam boyayı Zaten Jantları atmam bu Jantları seviyorum..

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Chuckyy Kardesimmm Ben Buldum ona bi yöntem en yakın zamanda Yapacam siyahla metal rengi karısık Foto eklerimm..
abi ben füme düşündüm ilk başta ama olmaz dediler yakışmaz, sonra orjinal kalmasına karar aldık:eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ben füme düşündüm ilk başta ama olmaz dediler yakışmaz, sonra orjinal kalmasına karar aldık:eyv

füme bogar arabayıı.. Ben Siyah gümüş gri düşünüyorum aklımdan gecen birsey var onları uygulayacamm :) sagolasn

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
güncel:)

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
beyaz yap beyaz gördüm çok yakışıyo

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz yap beyaz gördüm çok yakışıyo

aklıma Gelmedi değil ama Bilmiyorum beyaz kararsız kalmak Kadar kötü birşey yok. Boyacı nın yanında son karar verilecek siyah ve metalik gri daha iyi olur diyorum ama

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı rengine takrar boya bence jantları temiz dursun orjinal rengi bordo bi araca güzel lastik olarakta hiç bi sorun olmz hatta daha iyi olur yol tutusun 185 60 14 veya 195 55 14 olabilr senin aracada 15-16 jant güzel olur bu arada :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
195 değil de 185 kafa ma yatıyor lastikci'den de tavsiye aldıktan sonra ikisinden birini yaparız 175 olmaz da

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hem motorun performansını hemde yol tutuşunu daha iyi hissedersinz 185 ya da 195 tabanla ben aracimde 205 45 16 kullanıyorum orjinal jantlarımda