Megane on amortisor

muska35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar 2017 model 46bin km de Megane IV Hb aracimi daha once bir kac defa amortisorden ses geliyor diye yetkili servise goturdum. Araci teste cikarip ses arka amortisorden geliyor dediler arka amortisoru degistirdiler daha sonra ses tekrar devam etti tekrar goturdum bu sefer on amortisorden geliyor dediler on amortisorleri yagladiklarini tekrar olmayacagini soylediler 2 3 gun tekrar ses cikmadi sonra ses yine basladi tekrar goturdugumde ise xxx tl tutuyor on amortistorler biz bunun bi kismini servis butcesinden karsilayabiliriz ustune sizin para odemeniz gerekiyor diyorlar simdi de. Kendi hatalarindan dolayi saglam amortisoru degistirip simdi esas ses cikaran icin ucret isteniyor aracin garantiside devam ediyor. Bunun bir cozumu var mo acaba bu konuda ne yapabilirim?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar 2017 model 46bin km de Megane IV Hb aracimi daha once bir kac defa amortisorden ses geliyor diye yetkili servise goturdum. Araci teste cikarip ses arka amortisorden geliyor dediler arka amortisoru degistirdiler daha sonra ses tekrar devam etti tekrar goturdum bu sefer on amortisorden geliyor dediler on amortisorleri yagladiklarini tekrar olmayacagini soylediler 2 3 gun tekrar ses cikmadi sonra ses yine basladi tekrar goturdugumde ise xxx tl tutuyor on amortistorler biz bunun bi kismini servis butcesinden karsilayabiliriz ustune sizin para odemeniz gerekiyor diyorlar simdi de. Kendi hatalarindan dolayi saglam amortisoru degistirip simdi esas ses cikaran icin ucret isteniyor aracin garantiside devam ediyor. Bunun bir cozumu var mo acaba bu konuda ne yapabilirim?

Amortisor 60.000 km ye kadar garantilidir. Ayrıca arka amortisorun garantiden degisip on amortisorun ücretli degismesinin hicbir elle tutulur mantigi yok. Müşteri hizmetleri veya başka servis ile gorusun burada sizden çıkacak bir miktar olmaması gerekir. Hakkinizi arayin. Bu arada megane4 lerde amortisor sorunu var galiba genel olarak arka amortisor arizasindan sikayetli kullanicilar ama yine kroniklesmeye giden bir hata var belli ki.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

muska35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde ilk ses icin goturdugumde direk olarak arka amortisorleri degistirdiler ben ses geldigi icin tekrar goturdugumde on amortisorden dendi yaglandigi ve sesin gecicegi soylendi anca 2 3 gun sonrasinda tekrar ses gelmeye basladi. Kendi hatalarindan arka amortisorleri degistirdiler bu seferde on amortisor icin ucret istiyorlar. Tekrar gorustum yetkili servis ile bu seferde biz arkalari iyi niyet garantisinden degistirdik önlere birsey yapamayiz diyorlar. Işi yokuşa surmek icin sanirim.

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amortisörünüz patlak ise sizi ilgilendirir ödersiniz. Arızalı ses yapıyor ise kronik sorun oldugunu herkes biliyor onları ilgilendirir 5 kuruşta vermeyeceksiniz.Aracınızı götürün servis danışmanlarının onay aldıgı bir yetkili var ona anlatın durumu diretirse genel merkeze mail atsınlar onay gelecektir.Sadece sizin diretmeniz gerek. Garantisi olan bir arabadan sizin sebep açmadıgınız bir sorun için hiçkimse sizden para alamaz. Bunları yaptınız yine çözüm olmadı ise şikayetvardan yazın size dönsünler yine değiştireceklerdir. Sadece bu şekilde diretin