Megane Plaka Beyaz Işık Modifiyesi

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nereye yazsaydim forumda. En uygun yer burasi oldugunu dusunerek burda sordum, bilen cevaplar.
Plaka lambasını değiştirmek kolay olduğu için ve küçük bir işlem olduğu için öyle yazdım .

Ayrıca , otomobilin sağlığı açısından kesinlikle tavsiye etmiyorum .
Arkadaşım Laguna 3 e , turuncu park ampulü taktı , orjinal xenon lar arızalandı .
Bence sarı sarı kullanın size bir zararı yoksa .
Tabi Laguna da olacak sorun sizde de olur mu bilmem ama ürün alırken dikkat etminizi tavsiye ederim .
Kadircim bence bu degerlendirmeyi bu tavirla yapman yakismamis sana ;)

Peki 12 3
Modifiye denince benim aklıma çok büyük çaplı işlemler geldiği için öyle yazdım abi :)

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Plaka lambasını değiştirmek kolay olduğu için ve küçük bir işlem olduğu için öyle yazdım .

Ayrıca , otomobilin sağlığı açısından kesinlikle tavsiye etmiyorum .
Arkadaşım Laguna 3 e , turuncu park ampulü taktı , orjinal xenon lar arızalandı .
Bence sarı sarı kullanın size bir zararı yoksa .
Tabi Laguna da olacak sorun sizde de olur mu bilmem ama ürün alırken dikkat etminizi tavsiye ederim .

Peki 12 3
Modifiye denince benim aklıma çok büyük çaplı işlemler geldiği için öyle yazdım abi :)
Anlayisin ve aciklaman icin tesekkur ederim kardesim ;) elbetteki kucuk bir hamle senin dusunduklerini bende dusunuyorum kolayca arkadasimiz kendi degistirebilir ama hem yeni arac cesaret edememis olabioir hemde el yatkin olmayabilir oyuzden yardimci olma lasim bildigimiz kadariyla.. ve tekrardan tesekur ederim kardesim ;)

[escobar]

uNiDeNtiFieD,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
icime bi kurt dusurdun simdi Kadir. :)
degistirmesem mi acaba.. ?

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
icime bi kurt dusurdun simdi Kadir. :)
degistirmesem mi acaba.. ?

Mesela bizde MEgane II var , sağ ön farında kalitesiz ampul kullanıldığı için , duy kısmını az eritmiş .
Bende gittim osram aldım taktım . Şimdi plaka ve parkları beyaz ampul yapmıyorum :)

Eğer beyaz led hoşunuza gidiyorsa kaliteli bir şey taktırın :)

Ben alıştım mesela :)