Megane RS filtre

otto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar konunun üzerinden bir hayli zaman geçmiş. kusura bakmayın bayağıdır foruma girmiyordum.

Konuyu baştan itibaren okumaya çalıştım. Bir sorum olucak sizlere!! megane rs cilere sorum.
Açık hava filtresi veya mantar filtre ile en son çıktığınız yüksek hız ne idi?
(eğer konu içerisinde yazılmışsa atlamışımdır ama değilse yardımcı olur musunuz????

kelalper

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben en son 260 okudum. Bunun filtre ile ne alakası var onu anlamadım.

CLIORS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
255 in ustunu kadran okumaz daha alta inmiyor

otto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun şu ki ben sorun yaşadım. Bayağıdır bu konu ile ilgili araştırma yapıyorum ama sonuca ulaşamamıştım. Ben de kendi aracıma açık mantar hava filtresi takmıştım. Fakat 230-240 km/s hızda araç daha yüksek hıza çıkmadı yığılma yaptı. Sonra aynı an ayağımı gaza hafifçe basarak hızlanabildim. Bu sorunla karşılaşınca bende açık hava filtresini söküp orjinali takmıştım. Bunu anlamaya çalışıyorum. Taktığım hava filtresi çap olarak veya marka olarak uyumluydu demiyorum. Hangisi uyumlu onu da. Eğer varsa tecrübeleriniz paylaşırsanız çok sevinirim...

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ohoo
ben bu konuyu unutmuşum kaçırmışım maflar havada uçuşmuş. yeni gördüm maf muhabbetini .

pardon ama maf sensörü nerede bu araçta? megane rs den bahsediyoruz dimi? MAF ve Megane RS :D ciddi misiniz cidden.

Ozan abi sen mantar filtre taktın. Olmayan maf sensörünü bozabildinmi? :D

Son düzenleme:

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar konunun üzerinden bir hayli zaman geçmiş. kusura bakmayın bayağıdır foruma girmiyordum.

Konuyu baştan itibaren okumaya çalıştım. Bir sorum olucak sizlere!! megane rs cilere sorum.
Açık hava filtresi veya mantar filtre ile en son çıktığınız yüksek hız ne idi?
(eğer konu içerisinde yazılmışsa atlamışımdır ama değilse yardımcı olur musunuz????

sen enjektör temizlet ondan dolayı oluyor olabilir. yüksek hızlarda yakıt yeterli gelmediğinde bizim araçlar son hızı azalır.

kelalper

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan dikkat edersen daha sonradan MAF olmadığını yazdım.