Megane Sis Fari Sökümü Yardim

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba ; Bir Konu Hakkinda Yardim Edermisiniz Bana ?

Sislerime Xenon Yapmak İçin Bugün Sanayiye Gittim Elimde Motor ve Ampulleri Mevcuttu , Sadece Monte Ettircektim Fakat Usta Tamponun Sökülmesi Gerektiğini ve Bunun İçinde Kaportacidan Yardim Alacağimi Söyledi . Kaportaciya Sordum Sadece Tampon Sökmeye 60 TL İstedi. Bu Tutar Bana Çok Yüksek Geldi ve Diğer İşlerimi Yaptirdim . Sisleri Elletmedim..

Sorum İse Şu ;

Tamponu Sökmeden Sisleri Değiştirme Şansimiz Warmidir ? Eğer War İse Nasil Yapilabilir En Kolay Yoldan ?

Cevaplriniza Göre Yarin Gidip Ayni Şekilde Ustama Anlatacağim

Yorumlariniz Bekliyorum :)

Not: Araçim Megane 2 Sedan

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Tampon inmeden farlara bile müdehale edemiyorlar kardeşim...

• Beğen
Tepkiler: ByTyFn

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamponu sökmek çok kolay.motor kaputunun altında kalan plastik pimleri sök.birde ön tekerlerin davlumbazlarında birer tane vida var onları sökmen yeterli olacak.60 lira yazık günah kardeşim.inan çok kolay sökmesi.bu dediğim yerleri sök üstten çek kendine doğru tamponu direk aşağıya iniyo.istediğin gibi müdahale edebilirsin.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamponu sökmek çok kolay.motor kaputunun altında kalan plastik pimleri sök.birde ön tekerlerin davlumbazlarında birer tane vida var onları sökmen yeterli olacak.60 lira yazık günah kardeşim.inan çok kolay sökmesi.bu dediğim yerleri sök üstten çek kendine doğru tamponu direk aşağıya iniyo.istediğin gibi müdahale edebilirsin.

Tamponu Sökmeden Hallettik , Teşekkür Ederim :)

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rica ederim.:)

Kâân YLmz

Kaan YILMAZ-SAMSUN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamponu Sökmeden Hallettik , Teşekkür Ederim :)

nasıl halletiniz bizde burda tamponu indirmeye 50 tl veriyoruz gerçi ben nasıl indirileceğini gördüm ama cesaret edemiyorum bilgi verirmisiniz?

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkes fırsatçı olmuş neyse sorun hal olduysa sevindim :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nasıl halletiniz bizde burda tamponu indirmeye 50 tl veriyoruz gerçi ben nasıl indirileceğini gördüm ama cesaret edemiyorum bilgi verirmisiniz?

benim sisleri değiştiren çok samimi bir arkadaşim , biraz zorda olsa araci kriko ile kaldirdik altına girdi karter korumayı soktu orda aralardan elini sokarak sislere ulaştı fakat kolay olmadi hakkını yememek lazım herkez yapmaz , herkez işin kolay tarafına bakıyor .. Bu sekilde hallettik kaan :eyv

Kâân YLmz

Kaan YILMAZ-SAMSUN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim sisleri değiştiren çok samimi bir arkadaşim , biraz zorda olsa araci kriko ile kaldirdik altına girdi karter korumayı soktu orda aralardan elini sokarak sislere ulaştı fakat kolay olmadi hakkını yememek lazım herkez yapmaz , herkez işin kolay tarafına bakıyor .. Bu sekilde hallettik kaan :eyv

Anladım çok teşekkür ederim.