Megane2.0 VS tempra1.6

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben bu konuyu tempra tipo dada açtım... oradaki arkadaşlar bu arabanın 1.6 16v olabileceğini söylediler... arkada bagaj kapağında mikalaj olduğu için böyle bir yorum yaptılar... bu megane hangisi... engin tecrübelerinizden yararlanalım...
Abi faz 2'lerinde 2.0 rxt modelleri var hemde 16v.:eyv

pinusnigra01

İbrahim DUYULER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tempra diyonuz da gelip geciyonuz mu abi tempra 2.0 lar felaket gidiyor ya bi kere denk geldi de bana :D

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Meganedeki soför soför değil baksana daha sinyalin çalıştığının farkında bile değil :)

bende cogu zaman acil bisey oldugunda sol sinyal yanik giderim , yol versinler diye kullaniliyor yani ben oyle biliyorum bi kac kiside daha gordum sinyal acik giden hepsi de hizliydi gayet

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tempra bildiğim kadarı ile seri üretim araçlar arasında aerodinamiği 0,29 ile en iyi araç :eyv rüzgar koridorunu iyi kullanmışsın :D

Seri Üretim Araçlar İçerisinde Şuan Aerodinamik Liderliği Nissan GTR'da 0.26 İle Daha'da Üzerini Sanmıyorum Kimse Yapamaz qw

Tofaş - Fiat Araçlarını Hiç Sevmem Lakin Bunların İçlerinde Sevdiğim 2 Araç Vardır Birisi Nedendir Bilmem Kartal İkincisi İse Fiat Tempra 2.0 İ.e Cat Tempra'ların Bilhassa Hastasıyım Desem Yalan Olmaz :D

Megane Çok Güzel Sekiyor Yanlız :)

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dayı derken....
tempramı megane mi ?

meganedeki şöför tempradaki şöförden gençlerdi :)

yaşlı olan ben olduğuma göre... benim arabaya iiyi gidiyor dedin sanırım :) :)
Meganeye demiştim abi ama dayı değilmiş.:D

pinusnigra01

İbrahim DUYULER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tempra diyonuz da gelip geciyonuz mu abi tempra 2.0 lar felaket gidiyor ya bi kere denk geldi de bana :D

tempra 2.0 cat 16v motorların 148 hp olduğu söyleniyordu...
sonra öğrendikki avrupa üretinleri öyleymiş...
türkiye ye getirilirken egsoz emisyonuna uysun diye 125 hp civarına düşürülmüşler.. onno ustann yazısından okumuştum..
ama cip tuning ile tekrar 148 hp ye çıkartılabilyormuş..

birde 2.0 motorlarda kronik hastalık var... kaç tane 2.0 araç tanıdıysam hepsi 2-3 defa rektefiye görmüş... yağlama veya soğutma ile ilgili sıkıntıları var sanırım...
birde yerli üretim tempralar birazcık çürük... özellikle göğüsleri.. :)

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
1.6 16v olsa bile seni ayırır yoldan 2.0 ı düşünemiyom. 1.6 sı 110 beygir. ayırır gider.