Megane2 1.5 Dci Arıyorum.

MeganeSever

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 dynamic 2006 ya kadar var bildiğim kadarıyla.
Bende vardı 2006 dynamic gümüş gri 120 000 km de sattım.
2010 exception aldım.109 000 de lansman rengi kül beji.
Her yönden dynamicten çok daha iyi. En güzeli faz 2 kasa tipi daha asil.
Dynamic düşük km bulmanız çok zor.Olsa bile 35 000 den başlıyor fiyarlar.Onu da görmeyin gitsin zaten iç döşeme temiz bulması da ayrı bi mesele.
Şimdi baktığınız zaman siz 2005 model araçmı alırsınız bu fiyata 2009 2010 mu.? Seçim sizin.
Motor farkı da far.dynamic 80 bg exception 85 bg.
Faz 2'lerde de hatchback dynamique görmüştüm, sahibindende de vardı 1 tane.

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 Dci Sportway aracım vardı. 2006 model, boya değişen vs yok. Tüm bakımları kayıtlı 146.000 km . Araçta yol bilgisayarı, Cruise control , sis farı , çelik jant vs. vardı.
Bu araç bana bir kez olsun bakımları dışında masraf çıkarmadı. Yakıtı oldukça ekonomik , motoru tatmin edici bir araç .
2016 Ekim ayında önümdeki aracın tamponuna dokundum plaka kısmından , plaka bile düşmedi o derece ufak bir dokunma. Ön iki hava yastığı açıldı , ön cam hava yastığı açılırken çatladı. Aracı yetkili servise çektirdim , expertiz 19500+KDV masraf çıkarınca kasko Perte ayırdı boyasız kazasız arabayı , şaşkınlık içinde aracı kaskoya vermek zorunda kaldım. 31000 TL verdi kasko. Ki kendileri de o haliyle aracı 22.500 e satmışlar. Yirmi gün sonra araba sahibinden.com ' da 29.000 a satılıyordu. Aynı plaka ile.
Megane 2 ' nin sıfırı olsa yine alırdım. O derece kullanıcı dostu arabadır . Bakımları usta ellerde yapılırsa , temiz amacına uygun kullanılırsa eşi zor bulunur bir arabadır. Temizini bulursanız kaçırmayın derim.
Ihaleye girip aracin hurdasini almayi neden tercih etmediniz?

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlgilenecek vaktim yoktu ve sonrası da mantıklı gelmedi. Aracı trafikten çektir , sonra onarım nerede güvenerek yaptıracaksın? Sonuçta güvenlik tertibatı bu. Yetkili servis dışında güvenmek güç. Orada da fiyatlar malum. Sonrasında yeniden vize , pert kaydı vs. Çok zahmetli ve uzun bir süreç . O yüzden düşünmedim. Allah kimseye kaza bela yaşatmasın.