Megane2 1.6 16v - Megane 2 1.5 dci

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilgilendiğin için çok teşekkürler ben aracın bakımlarını serviste yaptırmam zaten bu fiyat dahda düşüceğini sanıyorum herhalde kedi servisim var usta bizde çok o konuda sıkıntı olmaz zaten 100.000km yi geçmiş benzinli bir araç dahi almam bırak dizeli :) ben istanbuldaim yane araç yağı suyu filtre takımları değişirse ne kdr bi ücret öderiz benzinde bişey tutmaz ama dizelde ne kadar tutar bi 60.000kmde triger değişir balata ortlaam 80.000kmde değişir bunlardan bahsetmıyorum başkada ağar bakımı yok 100.000kmye kadr ki ben aracı 60 70.000kmde satarım elimde fazla tutmam.
1.5 dci extremeler çok hosuma gidiyo fakr 4 cam otomatik vb. olmadıgından bakmıyorum bile o kasann hb leri çok güzel :)

ozaman hiç düsünmeden dizel alın. extremelere bakmayın 85 ps motoru hiç bi artısı yok kliması dijital degil aynalar elektrikli degil arka camlar otomatik degil extremelere 29 30 verceginize 32 33 milyara 2009 model 105 lik exception alın sunroof ve hız sabitleyici haric full + full dijital klima 4 cam otomatik elektrikli ayna vs. vs. yok yok aracımda arastırırsanız sahibindeni bir cok exception 105 lik onlardan alın performansındanda cok memnun kalacaksınız yakıtı solemyorum bile kokluyor :) extremeye veya diger donanımlara bakmayın direk exception ve legend e bakın legend biraz daha pahalı deri doseme oldugundan exception en iyisi kendi aracım diye sölemiyorum gercekten gerek donanım gerek motor olarak harika bi araç. şiddetle tavsiye ederim. servis fiyatına gelince 23.000 de aracım benim 2010 model 23.000 bakımına soktugumda mazot filtresi,yag filtresi,polen filtresi,hava filtresi,balatalar vs vs degişti + 70 tl yede kapı kollarına krom taktırdım toplam 570 tl işcilik dahil hesap cıkardılar bana iscilige ozellikle 150 tl almıslar krom ve iscilik olmasa bu yapılanlar bana 350 tl ye geliyordu.

Dikenli

Ahmet GÜLŞEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şahsen 28 29 milyar weripte megan 2 almam Uygun fiyata fluance araştımak daha mantıklı olur sonuçta yeni kasası cıkmış bir araca 28 29 milyar werilmez bence.ama alıcak olursanda dizel derim tabiki bakımlarını yaptırdıkdan sonra hiç bir sıkıntı cıkmaz
saygılar

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şahsen 28 29 milyar weripte megan 2 almam Uygun fiyata fluance araştımak daha mantıklı olur sonuçta yeni kasası cıkmış bir araca 28 29 milyar werilmez bence.ama alıcak olursanda dizel derim tabiki bakımlarını yaptırdıkdan sonra hiç bir sıkıntı cıkmaz
saygılar

valla 35 bine temiz bişey bulursam megane3 te alabilirim kendimi zorlayıp ..
fluencede güzel ayip olcak fluence kullanan arkadaşlara ama herkesin kendi zevkidir benim hiç hosuma gitmiyo arabnın sekli ben dahaa sportif bişey istiyorum clio megane leon tarzında araclar gibi.

Dizel aracn senede yada her 10.000km de bir nelerini değiştiriyorsunuz ve işçilikle ne kadara gelior acaba ona göre dizel yada benzinli arac alicam.DİZEL ARAÇ ALİRSAM SENDE KAZANCIM MİNİMUM 3 BİN OLUCAK AMA MASRAFLARI KATMADAN DİZEL ARAÇ 10.000KM DE BAKIMA GİRDİĞİNDE NE KDR ÜCRET VERİYORSUNUZ BUNU AÇİKLARSANIZ MİNNETTAR KALIRIM.

Son düzenleme: