Megane2 mercekli far acil yardim arkadaşlar

theblacksea

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba 2004 model megane 2 dynamıque aracım var bu gun 67000 km de yağ ve buji değişimi yapıldı yetkili serviste aracımda akşam farları yaktığımda farlar otomatik olarak cok yukseğe kalktı karşıdan gelenı rahatsız edecek kadar yükseğe.. kapatıp acmama rağmen önce kendini en aşağa indiriyo normalde 2 kademe kaldırıyodu şimdi 3 kademe kaldırıyor baya yükseliyor yarın servise yine götüreceğim ama içim rahat etmedi bana yardımcı olabilirmisiniz daha önce varmı başına böyle bişey gelen... sağolun

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Far yükseklik ayarına baktınız mı acaba ? 0 kademesinde olup hala yüksekteyse ozaman göstermenizde fayda var düşüncesindeyim.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
0 kademesinde yukari 4 kademesinde asagi bakar benim bildigim. ampulu yamuk takmis filan olabilir davlumbazin ordan siz de duzeltebilirsiniz direksiyonu tam cevirin elinizi sokun aradan duzeltebilirseniz duzeltin

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç sanırım d2s farlara sahip sorunun nedeni otomatik far ayar kaptörlerinden kaynaklanıyor 2 tane kaptör olur bunlardan birisi sol ön diğeride sağ arka tekerleğin orada olması lazım servis kaptör arızalı değişecek derse hemen değiştirmeyin belki onarılabilir bi sorun vardır xenon farlardaki herhangi bir işlem için aracın bilgisayara bağlanması gerekir

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Far yükseklik ayarına baktınız mı acaba ? 0 kademesinde olup hala yüksekteyse ozaman göstermenizde fayda var düşüncesindeyim.

0 kademesinde yukari 4 kademesinde asagi bakar benim bildigim. ampulu yamuk takmis filan olabilir davlumbazin ordan siz de duzeltebilirsiniz direksiyonu tam cevirin elinizi sokun aradan duzeltebilirseniz duzeltin
Bi-xenon farlarda far yükseklik ayarı yoktur far araç çalışınca yüke göre kendisi ayarlar