Megane2 orjinal hoparlör

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yukardaki Sony XS-RNT1330 den sipariş verdim arka kapıya takacağım , inşallah :)

canalacamli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
isleri fotoraflarsan iyi olur be abi onler patlakti degistirdimde arkalarada takmak lazim sokmesi felan aciksa elimde kalabilir pek marifetli degilim :D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

breakbeat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben önlere 13 cm mid bass taktım. Gümbür gümbür

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka kapılara hoperlör takmak için arka kapının döşemesinin çıkması gerekiyor.önce gözüken yerlerdeki 3 vidayı söküyoruz ardından üst kısmın içindeki iki vidayıda söküp sonra döşemeyi üste doğru çekip çıkartıyoruz. ( ben söktüm.... Amaaa takma kısmını beceremedim kilitçiye 40 tl vermek gerekiyormuş) .ses tahmin ettiğim gibi olmadı çünki hoperlorlerin yeri çok kötü ses arka koltukta ölüyor. Sonuç :hepsiburadadan aldıgım sonyler fiyatına göre çok iyi. Kutudan reno montaj kablosu vs çıkıyor. Montajı iyi bir döşemeci veya kilitçi ile yapmanızı öneririm yoksa geçme yerlerindeki tırnakları kırıp iyi ses yerine iyibir tıkırtı sahibi olabilirsiniz.

Son düzenleme:

canalacamli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten arabada yeterince orta konsolda tikirtilar var onlari cozmeden hic el atmiyim en iyisi eyvallah abi bilgilendirdigin icin sagol :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öyle çabuk kırılacak türden bişey yok birazcık zorlamayla çıkartıp takabilirsiniz kapı döşemelerini. ben de sağdan soldan izlediğim videolarla aldım elime tornavidayı giriştim :D 40 tl yanınıza kar kalabilir