Megane3 teyp yazıları soyulması

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ohaa albeaların teybi gibi olmuş :S

OKAN07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Babamın 2011 Clio Grand Tour aracında da aynı sorun vardı. Servise götürdü aracı. 3 gün sonra yeni teyp geldi diye aradılar. Yenisi ile değiştirdiler. Değişim var garantili olduğu için ama öyle veya böyle bu tarz dandik malzeme nedeni ile çıkan sorunlar Renault markasına yakışmıyor.

dogancicv

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dün bende teyp yazılarının soyulmasından dolayı servise gittim. Artık yeni teyp takılmıyormuş. sadece teyp ön çerçevesi değişiyormuş. sipariş verildi. gelince arayacaklar bakalım..

beretta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tuşlar düzelsinde, hani teyp olmuş, ha eski...

Çağrı Dündar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar konuyu acılıga kavusturayım servise gittim teybimin ön konsolu değişti orj olarak servis 1 saatde takıyor

zimlanga01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, 2. El almış olduğum 2010 Fluence business aracımda aynı soyulmaların olduğunu farkettim. Uzun uğraşlar sonrasında paneldeki bütün tuşların yazılarını yenilemeyi başardım, garanti dışı kalmış araçlar için çözüm üretmeye hazırım.

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...to-teyp-turkiyede-ilk-ve-tek-162719370/detay/

Arkadaşlar, link üzerinden ulaşamazsanız 532 744 28 21 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Mustrix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende yaklaşık 1 ay önce yeni aldığım 2010 Megane 3 SPT ile aranızdayım. Aracım 81 bin km de son bakımı yetkili serviste 70 binde geçen Şubat Ayında yapılmış. Canımı sıkan birkaç konu Şunlar;
dijital havalandırma butonlarından sadece havalandırmayı düşüren butonun(pervane) silik durumda sadece bu buton bulunabilir mi?
Ayrıca vites topuzu ve direksiyonda biraz kararmış durumda. Bu Parçalar la ilgili Renault yardımcı olabilir mi?