meganeımızdan kalan tek kare

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski aracımız olan megane 2 dynamique 1.6 16v aracımızın bulabildiğim tek fotoğrafı:(aracı 2010-2012 yılları arasında kullanmıştık.sonra sattık ve aracımız taksi oldu malesef
aracta olan aksesuarlar
-xenon far
-anatomik spoyler
-krom bagaj cıtası
-krom ön panjur ve cam cıtaları
-orjinal megane2 paspasları
-arka kelebek camları dynamıque yazısı
em7q6V.jpg
[/URL][/IMG]

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Taksimi oldo :( yazik evliyatina buyuk bir leke suruldu desene Kardesim saglik olsun

taksi oldu sonra lpg takıldı ardından adam babamın calıştığı galeriye geri sattı Allahtan kaplama yapılmış kaplama sökülürken bazı yerleri cizilmiş benzin boruları felan bozulmuştu.:(

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracin Taksi Olmasina Çokkk Üzüldüm :( :( :( Anatomik Spoiler Nasil Duruyor Keşke Arkadan Fotografi Olsaydi , Spoiler Ariyorum Fakat İstediğim Gibi Gözüme Hitap Eden Bişey Bulamadim Gitti , Birde Kelebek Camlardaki Yazi Nasil Druyordu Merak Ettim Açikcasi.. :eyv

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracin Taksi Olmasina Çokkk Üzüldüm :( :( :( Anatomik Spoiler Nasil Duruyor Keşke Arkadan Fotografi Olsaydi , Spoiler Ariyorum Fakat İstediğim Gibi Gözüme Hitap Eden Bişey Bulamadim Gitti , Birde Kelebek Camlardaki Yazi Nasil Druyordu Merak Ettim Açikcasi.. :eyv

abianatomik arabanin bakisini degistiriyor yazi ise arabaya ayri bi guzellik katiyo fotograflarini bulabilirsem atarim

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abianatomik arabanin bakisini degistiriyor yazi ise arabaya ayri bi guzellik katiyo fotograflarini bulabilirsem atarim

Berkayim Çok Sevinirim Vallah Bulabilirsien Fotogralari , Adam Spoiler Satiyor Sadece Yandan Fotograf Çekmiş , İnsan Değişik Açilardan Çeker Dimi Ama :eyv :eyv

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Berkayim Çok Sevinirim Vallah Bulabilirsien Fotogralari , Adam Spoiler Satiyor Sadece Yandan Fotograf Çekmiş , İnsan Değişik Açilardan Çeker Dimi Ama :eyv :eyv
abi yarin internetten bakip foto atarim simdi mobilim

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazık olmuş böylesine temiz bir aracı taksi yapmaları hayırlısı olsun