Meggy beni üzdü bugün... :( kaza fotoları...

İstanbuLue

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun umarım sizde birşey yoktur. Arabadada 8-10 tl'lik bir masraf gözükmüyor o kadar canınız sıkılmasın.

44tayfun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok Allah'a çok şükür ne bende ne karşıda yaralanma yok... ben şahin takla attı dedim ama kaldırıma sorunsuz cıkıp kaldı. servis bu kadar yüksek fiyat vermeye devam ederse tabiki aracı ordan cıkarcam airbag ler bile açılmadı ki diyeyim asıl masrafı onun için istiyorlar

memo_16

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun :/

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun kardeşim. Allah korumuş seni. Buna benzer bir kaza da ben yapmıştım eski Kartal'ımla. Vurduğum adamda birşey yoktu ama benim araba aynı seninkinin durumundaydı. Ama keşke plakalarını kapatarak resim koysaydın. Sadece naçizane bir öneri. Daha önce yaşadığımız olaylar bunlar, satılığa çıkarırsan millet başlar; bu araba şöyle kazalı, böyle darbeli demeye. Bir de senin paylaştığın resimleri bile koyarlar. Senin canın sıkılır. Tekrar geçmiş olsun:(

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun....
şahinciler görmesin resimleri... ters açılardan, zayıf nokta sağlam yere vuruş olmuş ki orantısız hasar oluşmuş...

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun, servis neye göre fiyat verdiyse artık o fiyata pertten araba toplanır..

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah beterinden saklasın sana bişey olmamış ya şükür etmek lazım sıkma canını hepsi düzelir servisin dedigi 10 binde normalin biraz fazlası diyebilirim kaportacıya gitsen en fazla 5 bin e çıkarırsın kaportayı :(

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arabayı sanayıde max. 2 bin liraya toplarsın, bu arada yenı kasa symbol önümüzde giderken yol ayrımında barıyerın birleşme noktasına kafadan daldı onda bile bu kadar hasar yoktu ilginç

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecmis olsun... 3 bine toplarsin gibi me geliyor.. servis cok bindirmis fiyati...

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun allah korumuş.ancak 8-10 bin tl lik bir hasarı yok aracınızın o kadar can sıkmayın