meggy-burak

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:)nolcak abi bir gün için veririz 3 lira rahat rahat aydınlık bir ortam olmuş olur..resim ler güzel çıkar bana uyar bu fikri buluşma konusundada paylaşalım bi:)

Son durak orası olacak gibi görünüyor zaten...:D
Daha önce oraya çok gittik resimlerin çoğu orda çekildi değişik bi mekan olsun diyoruz ama yok gibi...

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son durak orası olacak gibi görünüyor zaten...:D
Daha önce oraya çok gittik resimlerin çoğu orda çekildi değişik bi mekan olsun diyoruz ama yok gibi...

ozaman elimizde biyer var yine düşünelim olmadı oraya gideriz abi..

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah güzel olmuş.Carbon kaplama benimde aklımda vardı nasıl durduğunuda görmüş oldum:) Zevktir tabi ama ben olsam arka torsiyonu bir diş yukarı alırdım.Böyle dümdüz duran arabadan ziyade arkası hafiften yukarda olan araba daha çok cezbediyor beni

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana harika bir fikir verdin ilham verdin :)

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah herşey tam tadında bırakılmış bol gazlamalar :D

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız güzel olmuş aracınız.Arabaya bakıyorsunuz belli.Kaplamalar da güzel olmuş diyebilirim.Görünüş güzel güle güle kullanın.Sade ve şık çok abartı yok arabada en güzeli.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah güzel olmuş.Carbon kaplama benimde aklımda vardı nasıl durduğunuda görmüş oldum:) Zevktir tabi ama ben olsam arka torsiyonu bir diş yukarı alırdım.Böyle dümdüz duran arabadan ziyade arkası hafiften yukarda olan araba daha çok cezbediyor beni

biliomusun şuan bile bunu düşünüodum acaba biraz daha indirsemmi kaldırsammı tam karar veremedim..resimlerden olsa gerek düz görmüşsünz normalde aracın kafası arkasına göre daha basık..bende önle arkayı aynı hizaya getirsemmi die düşünüorum:)

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iç kaplama olarakmı:)

İç kaplama olarak kafamda daha farklı şeyler var ama jant konusunda çok tereddüteydim siyahla beyaz jant arasında kalıyordum photoshopla siyah jant filan yapıyordum ama tam belli olmuyordu ama basıklık ve siyah jantlar çok tatlı olmuş çok beğendim

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tatlı gözüküyor, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle keyifli sürüşler :D