Meggy rüzgar alıyor içeri sizce nereden olabilir ?

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben hiç rastlamadım dikkatm mi etmedim acaba.
Muhtemelen dikkat etmemişsindir kadirim çoğu meggy kullanıcısndan duymuştum arka koltuğa hiç oturmadım desem yeridir arkada oturan kişilerin bu söylemi üzerine bindim denedim gerçekten hava akışı oluyor rüzgarlı havalarda bilhassa ;)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
;) aynen dostum fitiller çok sıkıntı kapı ve bagaj fitillerini elden geçircem bakalım sonuç ne olacak hoparlör yerinede takıcaz hoparlör inşallah düzelir sorun arkaya her oturanın belim tutulacak esprisinden sıkıldım :D

hadi gayırlısı olsun kardeşim kapı ayarlarını da güzelce yaptır kafan rahat olsun :)

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hadi gayırlısı olsun kardeşim kapı ayarlarını da güzelce yaptır kafan rahat olsun :)
;) eyvallah dostum sağol dediğin gibi artık iş başa düştü kapı fitillerinden gircem bagaja kadar kapı ayarlarınıda yaptırayım şu meggyler sayesinde usta olcaz heralde ;)

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
;) teşekkür ediyorum fitillerin içine serum lastiği geçirme fikride kafama yattı ancak serum lastiği yumuşak onu ileriye ittirmek zor olmazmı bu işlemde yapıldığında kapı fitillerinide yenilemiş olacağız kapının kapanmasıda değişir ;)

Fitiin kenarndan görnmeyen kısmından hortm geçicek şeklde kesersiniz.Serum hortumun kafasına da az bişey gres yağı sürersiniz.O yağla hepsini dolanır bence. OLmadı wd40larsınız arada bir giriş yerini..

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fitiin kenarndan görnmeyen kısmından hortm geçicek şeklde kesersiniz.Serum hortumun kafasına da az bişey gres yağı sürersiniz.O yağla hepsini dolanır bence. OLmadı wd40larsınız arada bir giriş yerini..
Öneri için teşekkür ederim kapi fitillerini söküp bu işlemi yapacağım ancak kaı fitillerini çıkarmak çok zahmetli plastik aksamı sökmek gerekiyor tırnakları kırıldımı bir daha yerien oturmuyorlar haftasonu hava güzel olursa bu işle ilgilencem ve dediğiniz işlemi yapçam serum lastiğini ;)

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öneri için teşekkür ederim kapi fitillerini söküp bu işlemi yapacağım ancak kaı fitillerini çıkarmak çok zahmetli plastik aksamı sökmek gerekiyor tırnakları kırıldımı bir daha yerien oturmuyorlar haftasonu hava güzel olursa bu işle ilgilencem ve dediğiniz işlemi yapçam serum lastiğini ;)

Sökmenize gerek yok direk araç üstündeyken yapmanız yeterli olur :)

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sökmenize gerek yok direk araç üstündeyken yapmanız yeterli olur :)
:D o daha güzel olur ama kıvrımlarda takılmaktan çekiniyorum serum lastiğinin yumşak olması kafamı karıştırdı dediğiniz gibi ufak bir köşesinden kesip ordan serum lastiğini yağlayıp ilerletmeye çalışacağım inşallah dönemeçlerde mola vermeyiz :D