Meggy tavan kumaşı sarkması problemi

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D çok teşekkür ederim gerçekten çok faydalı oldu bu bilgiler bayağı cesaretlendim :D ancak tavan döşemesinin bagajdan çıkacağına pek aklım yatmadı çıkarmıki acaba bagajın ağzı megane 2 lerin çok dar ve malum koltuğun arkasında lpg tankı var bu işlemleri çıktı alıp okuyup adım adım yapacağım tavanı yere indirelimde bi şekilde çıkarırız elbet:D
HB olabilir mi o bagajdan çıkan tavan :)

pdrprens

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sevgili arkadaşlar.şikayet kaydedilen ünlü bir siteye "Renault mais müşterisiyim. Tavan malzemesi iyi değil sarkmalar başladı. Arabamı satmayı düşünüyorum."diye yazdım.megane 2 aracımın tavanını hiç bir ücret almadan değiştirdiler.bilginize...yalnız detaya girmeyin hanım yıkadı sabunla felan diye:)

delimatrock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sevgili arkadaşlar.şikayet kaydedilen ünlü bir siteye "Renault mais müşterisiyim. Tavan malzemesi iyi değil sarkmalar başladı. Arabamı satmayı düşünüyorum."diye yazdım.megane 2 aracımın tavanını hiç bir ücret almadan değiştirdiler.bilginize...yalnız detaya girmeyin hanım yıkadı sabunla felan diye:)
Hocam bayağı zaman geçmiş ama bir sorum olacak.
Renault Mais müşterisi olmasak bile Renault Mais müşterisiyiz mi diyelim?

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu aracın akibeti ne oldu acaba ???

golge71gs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim enişte oto döşemecisi. Defalarca megane 2 tavan değiştirdi. Bir kaçınıda yanındayken yaptı. Her çeşit tavan değişimi gördüm. Hava yastığıyla ilgili hiç bir sıkıntı olmuyor. Tavan kaplamaya da 200 lira gibi bir fiyat alıyor. Kırıkkale ve yakınlarındaysan yardımcı olabilirim

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Metresi 20 liradan 2 metre kumaş aldim. Bende tavan kumasi degistirecegim. Tek korkum kivrimlarin kivrisik olmasi bally suruldukten sonra el yordamiylami yapistirmaliyiz. Birde tavan kalibi çok çok ince gibi geldi bana. Varmi daha önce yapan gören bu işlemi. Yapmaya calisacagim resimli bir anlatim olarak konu acarim insallah yapabilirim.

eXeLaNs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamın aleykum bu tavan döşeme kumaşını nerde bulabiliriz bej renginde olanı megane 2 2008

sezergokalp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun, bende geçen ay tavan döşemesini yenilettim, hava yastıklarına müdehale olmuyor. Bornova 2.sanayiide 200tl ye yaptırdım, eskisine on basar, orjinalinden iyi oldu.