*MELIH & karado & ecto_ege buluşması / İZMİR

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
melih çok fena oldu kanka, maaşallahı var FN clionun, ben bile inanamadım, emeği geçen herkese teşekkürler:) bugün beni kırmayıp her türlü zorluğa göğüs geren melih kardeşime, bizi yalnız bırakmayıp tanışmaya gelen barış kardeşime sonsuz teşekkürler:)
süper bir gündü.
barış hocam da farları temizletmiş, cilo cillop gibi olmuş maaşallah clio ya:)
yayların takım aşamasını ayrıca paylaşıcam ama apex yay bana süper oldu, şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar:)

Muratcım asıl ben teşekkür ederim.

Yaylar gerçekten güzel oldu, içim gitti benimde ama işte evimin oradaki park sorunu yüzünden şu anda imkansız arabayı basmam. İnşallah ilerleyen zamanlarda çare buluruz.

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
barış abi de çok iyi bi insan onuda gruba aldık Cliocular on numara :)

O sizin iyiliğiniz Melihcim. Sıcakkanlılığınız için çok teşekkür ederim.

Sevdalı olduğu şey ne olursa olsun, sevdalı insandan zarar gelmez bu dünyada hiç kimseye.

Benimde bir sevdam arabam, diğeri akvaryumum. :eyv

Saygılar

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cliolar buluşması olmuş :) maşallah araçlara sağdaki araç biraz yanlarında leylek kalmış :)

purmol

Bilgi Girilmemiş
bana hiç haber vermesin melih efendi zaten ,plakalığımı p.tesi alayım melih. bu arada kazasız belasız murat abi çok güzel olmuş araç diğer clionun da maşallahı var tek eksiği basıklık olmuş :)

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana hiç haber vermesin melih efendi zaten ,plakalığımı p.tesi alayım melih. bu arada kazasız belasız murat abi çok güzel olmuş araç diğer clionun da maşallahı var tek eksiği basıklık olmuş :)
eyvallah uğur, sağol kardeşim.
melih e kızma anlık gelişti herşey, sanayiye gittik, sonra folyo sorduk, içimize sinmedi bastık yay bakmaya gittik, bir bakmışız yayı alıvermişiz. sonra barışla telefonda paslaştık. benim araca yaylar takıldıktan sonra bir iki foto işte...
yoksa sensiz buluşma olurmu İL TEMSİLCİM:)

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hep ben mi haber vercem sen bi kere arayıp sor napıyon ne ediyon diye ::D

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
masallah sizlere
yahu bu izmirliler bu apexleri nerden buluyor :)
birde apex in hangi modelini aldiniz
yunus emre, bizim burda DD TUNING var, on numara çalışıyorlar, melihi de tanıyor ordakiler,
APEX 150-4051 RENAULT CLIO 2.O SPORT MADE IN HOLLAND
ürünün sahibindende ilanı da var

- Apex Renault Clio B -45mm Spor Helezon DD-Tune - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 68312993

Süper arabalar var yalnız biz gittiğimizde elektrikler kesikti fazla takılamadık ama ilk fırsatta melihle yine gitmek isterim:)