Memurluk hakkındaki düşüncelerinizi istiyorum?

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işte acaba pişman olur muyum düşüncesi var :) Atamaları beklesem, katipliğe girmesem. Atamalar da olmazsa bir pişmanlık.
Katipliğe girsem ve atamalarda da istediğim şehirler 83 altına düşerse, ayrı bir pişmanlık. :)

Bir de sevdiğim hatun erzurumda ki sorma :)

Çok zor bir seçim ama risk var hayat riski var .
Şöylede bişey var .

Diyelim katip oldun , bütün yıl boyunca tahimnimce 30 gün izin hakkın var.
Ama bir lisede - ilk okulda memur olursan yaşadın :)
Sevdiğin kızda var işlerin karışık :D

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok zor bir seçim ama risk var hayat riski var .
Şöylede bişey var .

Diyelim katip oldun , bütün yıl boyunca tahimnimce 30 gün izin hakkın var.
Ama bir lisede - ilk okulda memur olursan yaşadın :)
Sevdiğin kızda var işlerin karışık :D

Kız işi çok karışık kadir anlatsam çıkamayız içinden :D
Orası öyle ama katiplikde de saygın insanlarla birlikte çalışacaksın. Onun sana sağlayacağı bir saygınlık olacak :)
Çok karışık off off :D
iyice kör düğüm oldum ya :D

kasim kaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence katiplik fırsatını kaçırma eğero olmassa diğer alternatiflere bakarsın

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence katiplik fırsatını kaçırma eğero olmassa diğer alternatiflere bakarsın
Sanırım bu gidiş onu gösteriyor abi. :)

Biz sana 2 sene sonrası garantili müdürlük verdik istemedin bak 3 ayı geçmişti bile neyse hakkında hayırlısı ne ise o olsun kardeşim buda sana gelsin:)

<strong><em>[video=youtube;SymcEAeYGOw]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SymcEAeYGOw[/video]

Abi dün gece sanırım ben msj yazarken yollamışsın sende arada kaynamış seninkisi :) k.bakma :)
Abi o durumlar karışıktı biliyorsn :)
Şarkı da tam bana uygun oldu he :D

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk girişin mi? İlk girdiğimde şöyle birşey başıma geldi. Burada akşam otobüse binmek için evden çıkmadan önce son kez yazıp pc yi kapatim dedim. Yanlışsız 180 yazdım :)
Sınava girdiğimde heyecandan elim titredi ve psikolojik olarak adam "başla" dediğinde ben başlayamadım. 10 sn falan dondum kaldım :) 99 ile geçmiştim klavye sınavını :)
Heyecanlanmazsan 150 kelime yeterli :) Ama 100-110 kelime yazıyorum desen ciddi anlamda boşa para harcama derdim :) 4 defa girdim bak tecrübeliyim ondan yani yanlış anlama :)

Buna girersem 5. olacak :)
ilkinde 105 yazdım.. Ondan sonra artarak en son 149 kelime yazdım yanlışsız.. Alıştım artık kazanmamaya da bakalım kafama eserse gider başvuru yaparım :)
Evdekiler de rahat oluyor evde 200 ü geçtiğimde oluyo fakat sınavda stres ve heyecan düşürüyo tabi :)

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buna girersem 5. olacak :)
ilkinde 105 yazdım.. Ondan sonra artarak en son 149 kelime yazdım yanlışsız.. Alıştım artık kazanmamaya da bakalım kafama eserse gider başvuru yaparım :)
Evdekiler de rahat oluyor evde 200 ü geçtiğimde oluyo fakat sınavda stres ve heyecan düşürüyo tabi :)
Aynı kaderi paylaşıyorz desene :) 1 defa ordu 1 defa samsun 2 defa yargıtayda girdim :)
benim de 5. olcak inşallah :)
dediğin gibi alıştık artık ama yine de insanda bir umut oluyor. :)

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı kaderi paylaşıyorz desene :) 1 defa ordu 1 defa samsun 2 defa yargıtayda girdim :)
benim de 5. olcak inşallah :)
dediğin gibi alıştık artık ama yine de insanda bir umut oluyor. :)

%35 lik puan dilimleri cezbetti beni eğer hakkıyla alacaklarsa tabiki.. :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben üniversiteyi tercih ederim eve iş getirmezzsin rahatsın ortam güzel rahat ferah. katiplik 70i geçeni alıyorlar 83 puana yazık ve adalet işleri skıntı orda ömür boyu yazı yazmak sıkar bence

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saygın insanlarla çalışmak zordur adam katip mi dinler hiç çok burnu havada o insanlar sen sadece yazıyazan duygusuz bir insan olacaksın. dedem katip bi abimde üniversitede memur rahat yani adam, dedem ise evde yaz orda yaz burda yaz insana gına gelir.. hele ortaokullarda memursan müdürden farkın yok öğretmenleri peşinden koşturursun sevk işlerinde falan hepsi peşinde. günde iki üç kez fotokopi çekiyosun paşalar gibi odan var rahatsın :)