Merak Edilen Araç Williams....

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pampa Eren lastikleri ne zaman alıcaksın benden ?

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1365863461076.jpg

batilgan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eren bey selamlar,
bende bu jantlardan arıyorum compomotive veya speedline ama hiç rastlamadım. satan bir yer biliyorsanız paylaşın lütfen. clionuz olabilecek son noktaya gelmiş. bir ara sahibinden de satılıktı son durumu nedir? bazı insanların hayalinde ki işi yapmışsınız sizi tebrik ederim.

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eren bey selamlar,
bende bu jantlardan arıyorum compomotive veya speedline ama hiç rastlamadım. satan bir yer biliyorsanız paylaşın lütfen. clionuz olabilecek son noktaya gelmiş. bir ara sahibinden de satılıktı son durumu nedir? bazı insanların hayalinde ki işi yapmışsınız sizi tebrik ederim.

Merhaba,

İyi dilekleriniz icin tesekkurler. Jantlar speedline marka. Clio ve R19 grup a rally asfalt janti. Tr de satan eden yok. Ben sansa 1 takim 2. el buldum aldim. Rivayete gore zamaninda tr de kosan r19 dan cikmaymis. Bir ara satmaya niyetlendim hatta acil elden cikarmam gerekiyordu. Su an isler terse dondu. Satmayi dusunmuyorum. Alici pesimden kosmali kesenin agzini acmali yani:) Allah izin verirse keyifle binmeye devam edecegim

Allah razi olsun

batilgan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keyifle binin inşallah.jantları bulmak en güzel yaptığınız iş olmuş. bu aracın en önemli parçası bence. çok çok yakışmış. işleriniz hep düz gitsin ve satmayın inşallah :)
jantlarla ilgili söylediğinize üzüldüm tabiki (sadece bir set bulmak) ama oda kıymetini bilene gitmiş.

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keyifle binin inşallah.jantları bulmak en güzel yaptığınız iş olmuş. bu aracın en önemli parçası bence. çok çok yakışmış. işleriniz hep düz gitsin ve satmayın inşallah :)
jantlarla ilgili söylediğinize üzüldüm tabiki (sadece bir set bulmak) ama oda kıymetini bilene gitmiş.

Tesekkur ederim. Dahada iyileri sizlerin olur insallah. Bu tarz jant konusu Tr de malesef tamamen kismet isi. Bundan oncede compomotive th serisi toprak jantlarim vardi 15". Onlarla araba bu kadar kasli durmuyor diye degistirdim. Sanirim dahada degistirmem

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkur ederim. Dahada iyileri sizlerin olur insallah. Bu tarz jant konusu Tr de malesef tamamen kismet isi. Bundan oncede compomotive th serisi toprak jantlarim vardi 15". Onlarla araba bu kadar kasli durmuyor diye degistirdim. Sanirim dahada degistirmem

Gerçektende bu araba hep sende kalmalı hocam

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarismaya yetisemedi ama olsun. İste guncel kareler....

1366823508351.jpg

1366823622199.jpg

1366823702393.jpg

Buda bonus:)

1366823291386.jpg