Merak Edilen Araç Williams....

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o cok karısık
bana detaylı arac bilgileri vermen lazım
kapı stickerinde olan sasen c57m olması lazım zaten ama o stickerdaki kodlarıda istiyor
fakat clio 1 olarak sadece bıcaksız sıfır anahtar satan birini bulduydum 110-120 gibi fiyat cekiyordu o anahtar uyarmı bilmem anahtar dikdörtgen geliyor sekli köseli

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eren abi yani yeni cihazımız 2.0L 16V F7R motor Swaplı Clio PH1 Williams :eyv Fena yürücek bu makina fena Selçuk abi ilk rolü denemenizi iple çekiyoruz hahah :) Bence bu sefer şansın yok gibi görünüyor Selçuk abi hadi bakalım eski kasaya yeni kasa arkadan bizde salça oluruz sonradan :)

Son düzenleme:

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o cok karısık
bana detaylı arac bilgileri vermen lazım
kapı stickerinde olan sasen c57m olması lazım zaten ama o stickerdaki kodlarıda istiyor
fakat clio 1 olarak sadece bıcaksız sıfır anahtar satan birini bulduydum 110-120 gibi fiyat cekiyordu o anahtar uyarmı bilmem anahtar dikdörtgen geliyor sekli köseli

Sekil olarak aynen dedigin gibi. Etiketten bakarim tam koda. Bu arada olmazsa iade sansi yok mu? Olmazsa zaten programlanmamis olur

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eren abi yani yeni cihazımız 2.0L 16V F7R motor Swaplı Clio PH1 Williams :eyv Fena yürücek bu makina fena Selçuk abi ilk rolü denemenizi iple çekiyoruz hahah :) Bence bu sefer şansın yok gibi görünüyor Selçuk abi hadi bakalım eski kasaya yeni kasa arkadan bizde salça oluruz sonradan :)

Swap demeye cok gerek yok. İcinden cikan blokta f7r cunku. Fakat yag pompasina kadar ici bosaltilmis ve silindir kapagi baska motorun oldugundan zaten sokul halde bagajda duran motoru takmaktansa kendi motorumu takmak daha mantikli geldi:)

Selcuk ne zaman aklindaki islemleri yapar o zaman rakip olur. Williams su an daha hizlidir bence

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İmzamida guncelledim:)

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehehehe

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş