Merakla beklenen video 1.0 ecoboost top speed...

CLIORS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok başarılı güle güle kullan, karışık kullanımda tüketim nasıl otoban 130 gibi mesela?

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
egemen abi ne kadar tutdu masrafı ?? chip+sb yapılmıs,122 likle bir deneyin bence 140lık opel lerle falan bir deneyin merak etdim gidişini kendi arabamla kıyaslıycamda
sp yok kardeşim. Öyle yazmışlarda onu taktırmadım. Boğaz kelebeğinin sürekli tam olarak açık kalması ilerlede zarar verebilir. Birde sıfırdan kalkan biri değilim. Yazılım 1250 tl taksitli. denk gelmedi ancak yazılı atan kişini demesine göre 1.4 122 liklerle aynı hızlanabiliyormuşum. Denk gelirse paylaşım yaparım
çok başarılı güle güle kullan, karışık kullanımda tüketim nasıl otoban 130 gibi mesela?
teşekkür ederim. Yazılım sonrası henüz tam olarak ölçemedim. Ancak 132 ye sabitleyip yazılım sonrası bir 200 km kadar gittim. 5,9-6.0 arasıydı tüketim.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Arka Sisler Acaip Goz Aliyor Ondan Dedim
Chip İse Yaradi Yani Neticede Degil Mi
Bir Daha Ki Gelisinde Gorusuruz

CLIORS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim. Yazılım sonrası henüz tam olarak ölçemedim. Ancak 132 ye sabitleyip yazılım sonrası bir 200 km kadar gittim. 5,9-6.0 arasıydı tüketim.

çok iyi rakam, şehir içi de ayağına hakim olursan dizeller kadar tasarruflu gezersin.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Yakit Deposu Kac Litre Egemen Sakin Kullansan Diesel Gibi Menzilin Olur

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yalnız attı tuttu diyosun Haydar abi orda belirtmiş Egemen abi rüzgar, yokuş gibi hiç bir şeyi etken saymayın diye o zaman görür diye düşündüm sallama yok teorik düşünce var :)

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakit Deposu Kac Litre Egemen Sakin Kullansan Diesel Gibi Menzilin Olur
abi hızını biraz düşük tutarsan scenicle aynı yakıyor. Şöyleki scenicde 100e bağladığım zamanki yakıt tüketimiyle fordda 90 a bağladığım zamanki yakıt değeri aynı. Ancak şehir içinde tuttturamdım henüz :) depo 51 lt. Scenic kadar menzili yok ama scenicde depo 61 lt.
:D

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
helal olsun :D ön-arka sisleri kapataydın 235i görürdün komutan! :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
RS i verip 1.0 Fordmu alsam ne yapsam...:)