Mercedes'teki gezintimden bir kaç kare

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim Staj Yaptığım Yerde Neden Fiat Kaynıyor, Bende Merso İstiyorum :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Gitti yine ömrümden:)Güzel kareler ellerine emeğine sağlık:eyvVe yıldızda ufak bir detay pek hoşuma gitti tüm modernizasyona inat gibi klasik saat harika durmuş bence:eyv

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gitti yine ömrümden:)Güzel kareler ellerine emeğine sağlık:eyvVe yıldızda ufak bir detay pek hoşuma gitti tüm modernizasyona inat gibi klasik saat harika durmuş bence:eyv
Son kasalarında genelde bu şekilde ama gercekten o bölgeyi çok iyi tamamlıyor... Saatin ayarıda göstergeden yapılıyor. Orada dijital olarak ayarlıyorsunuz akrep ve yelkovan hemen hareket edip ayarlanıyor :eyv

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim dibim cls350 ye düstü agalar :D

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç biri tarzım değil, şöyle sağlamından bi Hot Hatch olucaktı orada tadından yenmezdi :D
Güzel kareler var ayrıca, ellerinize sağlık :)

Son düzenleme:

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk defa bir Challengerın bagajını görmek nasip oldu :)
Kareler içinde teşekkürler hoş fotoğraflar .

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç biri tarzım değil, şöyle sağlamında bi Hot Hatch olucaktı orada tadından yenmezdi :D
Güzel kareler var ayrıca, ellerinize sağlık :)
Valla benim tarzım S kasalar seviyorum öyle titanik gibi arabaları :D Ön koltukla arka koltugun arasındaki diz mesafesi yemin ediyorum onur air'in uçaklarında yok bildiğiniz buisines class komforu var arabada üzerinde zaten o kadar çok tuş varki artık ne işe yaradıklarını unutuyor insan bir süre sonra :D Arka koltukları bile ayarlayıp hafızaya alabiliyorsunuz :) koltuk ısıtması sogutması vs vs aklıma gelmeyen daha neler neler :) ama yeni mercedeslerde en sevdiğim olay şerit takip sistemi sürücü uyarı sistemi :) Araç seritten ayrılmaya basladıgı zaman ufak hareketlerle aracı gerı serıte sokuyor. Sürücü uyarı sistemindede eger şöförün sürüş tepkıleri değişirse araç hemen uyarı veriyor ve ekranda kahve fincanı resmi çıkıyor :) Ahh ahh boşuna Mercedes demiyorlar :)